بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه!

بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه!

بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه! برای اکثر خانم ها و آقایان خوش تیپی و خوش پوش بودن اهمیت بسیار زیادی دارد و برای اینکه همیشه خوش لباس و خوش تیپ به نظر برسیم، فقط کافی است بدانید که چگونه باید مطابق با فرم بدن تان لباس بپوشید. به توصیه آرایشیک ، اگر شما چاق هستید یا لاغر، قد بلند هستید یا قد کوتاه با ترفندهای ساده زیر می توانید یک فرد خوش تیپ و باکلاس شوید. در ادامه آشنا می شوید با ترفندهای بلند قد دیده شدن .

شاید وقتی صحبت از بلند نشان دادن قد به میان می آید، عده ای باور نکنند و قد را بخش تثبیت شده از هیات هر فرد بدانند، البته پر بی راه نیست. چاقی و لاغری قابل تغییرند. اما قد انسان در طول عمر او تقریبا ثابت می ماند و تغییر نمی کند. اما شما می توانید با به کار بستن یک سری اصول، قدتان را بلندتر از آن چیزی که است نشان دهید:

بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه!

بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه!
بلندی قد خانم ها با این ترفند های زیرکانه!

– اکثر خانم برای راحتی خود از کفش اسپرت و بدون پاشنه استفاده می کنند. که این اصلا چیز مناسبی نمی باشد. اگر می خواهيد خوشتیپ تر از دیگران باشید سعی کنید به خودتان کمی سختی بدهید و از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. همچنین اگر قرار است مدت زمان زیادی کفش پاشنه بلند به پا داشته باشید از پاشنه های غیر نوک تیز استفاده کنید.

پست های مرتبط

– پوشیدن دامن ماکسی و هر نوع دامن دیگری که قد آن از عرضش بیشتر باشد باعث می شود شما را خوش هیکل تر و قد بلندتر نمایش دهد.

– کلا برای اینکه قدبلندتر به نظر برسید، باید لباس ها و به خصوص شلوارهای گشاد را کنار بگذارید. در عوض لباس هایی که به خوبی جفت و جور بدنتان هستند شما را کشیده تر نشان می دهند.

– یکی از ترفندهای ساده برای بلند قد جلوه کردن این است که دستان خود را کشیده تر نشان دهید. زیوآلات باعث می شود دستان شما کشیده تر شود. همچنین استفاده از گوشواره های بلند و گردنبندهای بلند راه های دیگری است که قد بلند تر دیده شوید.

– اساسا پوشیدن لباس هایی که دارای خطوط عمودی اند شما را لاغرتر و بلند تر نشان می دهند.

– پوشیدن شلوارهای بلند و پاچه گشاد باعث می شود شما قد بلند تر دیده شوید و چنانچه قدتان کوتاه است هرگز از شلوارهای برمودا استفاده نکنید.

همیشه خوش تیپ و جذاب همراه با آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.