نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز

نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز

پاییز فصل مناسبی برای به رخ کشیدن بافت ها و رنگ های طبیعی است. به ویژه اگر قصد دارید عروسی خود را در فضای باز اجرا کنید. در برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز دیگر از مشکلات گرما و رطوبت و کلافگی مهمانان خبری نیست  و مطمئن باشید مهمانان در آخر مراسم از شما قدردانی نیز خواهند کرد.

البته در نظر داشته باشید که روز های پاییز کوتاه هستند و شما باید برای روز و هم چنین شب تدارکات ببینید که باعث می شود مراسم شما جنبه های مختلفی داشته باشد. ما برای کمک به شما با برنامه ریز بزرگ، آلیسا لانگوبوچو صحبت کردیم و راهنمایی های ایشان را در اختیار شما می گذاریم.

نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز
نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز

1 . دکوراسیون:
راه های بسیار مختلفی برای دکوراسیون و جزئیات وجود دارد. اما ایده های جدید و متفکرانه بسیار مناسب تر از ایده های قدیمی هستند. پس نوین بودن ایده یکی از راهکار های خاص، به نظر رسیدن مراسم شما می باشد. به عنوان مثال کنار هم قرار دادن کوکتل سیب و خود میوه سیب که ترکیب گرمی محسوب می شود بسیار مناسب می باشد و همین کار را با میوه ها و نوشیدنی های دیگر نیز تکرار کنید. و در کنار آن ها از پارچه ها و شمع هایی استفاده کنید که ترکیب رنگ آن ها، فصل پاییز را یاد آور باشد.

2 . آب و هوا:
اطمینان از اینکه مهمانان شما در طول مراسم راحت و شاد هستند باید اولویت اصلی شما باشد. پس در انتخاب روز عروسی خود دقت ویژه ای داشته باشید و اگر احتمال دادید که ممکن است هوا کمی سرد شود، در کارت های عروسی خود یاد آور شوید که رویه لباسی مناسب با خود به همراه بیاورند. هم چنین گودال های آتش، هم به زیبایی و هم به گرم ماندن فضا کمک بسیاری می کند.

نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز
نکات مهم برنامه ریزی عروسی در فصل پاییز

3 . غروب آفتاب پیش هنگام:
از آن جایی که در فصل پاییز، خورشید زود غروب می کند. شما باید دقت زیادی در برنامه ریزی خود داشته باشید. به عنوان مثال اگر می خواهید به تمام برنامه های در طول روز خود برسید، ساعت برگزاری مراسم را یک ساعت زودتر اعلام کنید. و هم چنین تدارکات لازم را برای بعد از غروب آفتاب فراموش نکنید.

امیدواریم با رعایت این نکات ریز و ساده، بهترین مراسم عروسی را داشته باشین. دوستون داریم و منتظر نظراتتون هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.