ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه

ایده هایی برای ست کردن کفش ورزشی همراه با لباس زنانه

ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه . ست کردن لباس های زنانه، چه پیراهن باشد یا بلوز و شلوار به همراه کفش ورزشی ممکن است در ابتدا به نظر شما مسخره باشد، اما باید بدانید که بعضی از خانم ها نیاز به پوشیدن کفش ورزشی دارند مثلا به دلیل مشکلات کمر نمی توانند اصلا از کفش های غیر طبی یا ورزشی استفاده کنند و یا این که بعضی کلا علاقمند به استفاده از کفش ورزشی هستند، بنابراین به دنبال راه ها و مدل هایی برای ست کردن لباس هایشان با کفش ورزشی می باشند.

با آرایشیک همراه باشید تا روش ها و نمونه هایی از ست کردن لباس های زنانه در مهمانی ها و مجلس های زنانه به همراه کفش ورزشی را به شما ارائه دهیم:

ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه

ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه– پوشیدن پیراهن های کوتاه به همراه کتونی و کفش های ورزشی راه حلی شیک که می توانید مسافت های طولانی را بدون آسیب رساندن به پاهایتان به کمک کفش ورزشی طی کنید و از کفش های هم رنگ لباس خود استفاده کنید و نوعی هماهنگی ایجاد کرده باشید مثلا یک کفش اسپرت ورزشی آبی رنگ به همراه یک پیراهن کوتاه آبی یا مثلا رنگ سفید که انتخاب رنگ ها کاملا به سلیقهٔ شما بستگی دارد.

– شما می توانید از دامن های بلند و پیراهن های بلند نیز استفاده کنید و اگر پاهای کوتاهی دارید بهترین انتخاب این است که از دامن و پیراهن های بلند انتخاب کنید زیرا کفش های ورزشی باعث می شوند پاها کمی کوتاه تر به نظر برسد بنابراین اگر خود شما هم پاهای کوتاهی دارید بهترین راه حل استفاده از پیراهن های بلند است.

– سعی کنید از مدل های استاندارد و معتبر کفش های ورزشی استفاده کنید و به راحتی نمونه هایی از برندهای معروف ورزشی را به همراه لباس های مناسب مهمانی و مجلس خود ست کنید و سعی کنید برندهای غیر معتبر و غیر استاندارد را کنار بگذارید.

ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه
ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه

– از کیف های مجلسی به همراه لباس و کفش ورزشی خود استفاده کنید و در انتخاب ارتفاع کفش ورزشی خود کمی بیشتر دقت کنید اگرجزء افراد کوتاه قد هستید بعضی از کفش های ورزشی که ارتفاع بیشتری دارند را می توانید برای جبران کوتاهی قد خود انتخاب کنید..

– یک انتخاب شیک دیگر برای کفش های ورزشی استفاده و ست کردن آن ها با پیراهن های گل گلی است یعنی ست کردن پیراهن گل گلی با کفش های ورزشی ساده وبدون طرح یک انتخاب شیک و مناسب است و همچنین ست کردن کفش های ورزشی با کت های چرم انتخابی بسیار شیک است که می توانید یک دامن جذب را به همراه یک کت چرم و یک کفش ورزشی یا کتونی مناسب ست کنید. یا این که کت و دامن های چرم را به همراه کفش ورزشی انتخاب و ست کنید و به راحتی حتی در مهمانی ها نیز استفاده کنید.

ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه
ایده هایی از ست کردن کفش ورزشی با لباس زنانه

بنابراین شما با مطالب ارائه شده به این نتیجه می رسید که می توانید براحتی و در صورت نیاز کفش ورزشی و کتونی ها را با لباس های متنوع خود ست کنید و استفاده کنید اما بهتر است برای لباس های شب و مجلسی از کتونی و کفش های ورزشی استفاده نکنید زیرا زیاد مناسب ست کردن با لباس شب نیستند ولی اگر خیلی مجبور بودین می توانید از کفش های اسپرت ساده استفاده کنید.

ایده هایی شیک و بروز همراه با سایت آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.