جدیدترین ترندها و تکنیک های مد آرایش 2019

جدیدترین ترندها و تکنیک های مدل آرایش 2019

حتما تو سال میلادی جدید منتظر شنیدن سبک ها و متدهای آرایشی جدید سال هستین و دلتون میخواد ببینید امسال ترند و مدل آرایش 2019 چیه ؟ با آرایشیک همراه باشید تا جدیدترین سبک و مدل آرایش 2019 را به شما ارائه دهیم :

جدیدترین ترندها و تکنیک های مد آرایش 2019
جدیدترین ترندها و تکنیک های مدل آرایش 2019

جدیدترین ترندها و تکنیک های مدل آرایش 2019

آرایش دودی : تو این آرایش چشمهاتون دودی و لبهاتون به سبک اسکارلت میشه ، این آرایش مخصوص شب هستش و معروف به آرایش شبه ، تو این سبک آرایش چشم هاتون باید به رنگ دودی باشه و حتما باید سایه تون رو به شکل پراکنده بزنید و صاف نباشه ، شما می تونید از رنگ های خاکستری ، قهوه ای و آبی نیلی هم تو سایه زدن استفاده کنید و لب هاتون رو رژ لب مات خیلی ملایم بزنین یا این که سایه تون و آرایش چشم هاتون خیلی ملایم باشه در حدی که چشم هاتون حالت طبیعی خودش رو داشته باشه و لب هاتون خیلی پر رنگ این جلوه از صورت شما با لب های خیلی پر رنگ و برجسته میتونه بی نظیر باشه .

ابروی رنگ شده : ابروی رنگ شده یکی دیگر از سبک های آرایش سال جدید است ، ابروهایتان را به کمک رنگ یا ریمل یا سایه ی ابرو تغییر رنگ دهید و به رنگ لایت و روشن در آورید و سپس یک آرایش بسیار ملایم و سبک روی صورت خود اعمال کنید طوری که چهره ی کاملا طبیعی داشته باشید.

خط چشم های منحصر به فرد : نیز سبک دیگری از آرایش چشم است که خط چشم ها تا زیر ابرو و روی پلک بالایی کشیده می شوند.این سبک ها خیلی متفاوت از سبک های خسته کننده و تکراری خط چشم ها هستند ، سبکی جدید و منحصر به فرد.

استفاده از سایه های براق: برای آرایش چشم ها و استفاده از لوازم تزئینی مثل انواع نگین و پولک برای آرایش چشم یا روی گونه ها و لب ها همه سبک جدیدی از آرایش ویژه ی شب را ارائه می دهند.

سایه های بلوطی: بنفش ، خاکستری ، شرابی ، سیاه و سفید و فیروزه ای سایه هایی هستند که در سال 2019 دوباره مد شده اند. همچنین سایه های قرمز و رژ لب های مخملی جزو مدهای سال جدید هستند. رنگ قرمز که کلا از پالت رنگ های سایه فراموش شده بود امسال دوباره برگزیده شد و سایه های صورتی ، طلایی ، شکلاتی و کرم رنگ نیز جزو منتخب های جدید برای سال جدید هستند.

سبک جدیدی از سایه زدن: این سبک را در مد امسال ببینید این سایه ها در بالا و پایین چشم به شکل دو رنگ کاملا متفاوت یا متضاد زده می شود. همراه با طرح های جدید و متنوع.

و سبک آخر این است که ابروهایتان کاملا ساده و بدون هیچ آرایشی باشد ولی بقیه ی صورت خود را آرایش کنید، این سبکی از آرایش سال جدید است ابروها باید به شکل طبیعی برداشته شود و قوس و حالت طبیعی خود را حفظ کند تا یک چهره ی طبیعی را نمایان کند.

ظاهری شیک و بروز، همراه با ایده های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.