چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟

چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟

 چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟ ممکنه شما بتونید با استفاده از کرم ها یا روش های درمان گیاهی و خانگی تا حدودی از ایجاد چین و چروک روی صورتتون جلوگیری کنید یا این که چین و چروک های ریز رو درمان کنید ولی اینو بدونین که تاثیر کرم ها حتی قوی ترین کرم های ضد چروک دائمی و ماندگار نیست . بنابراین با آرایشیک همراه باشید تا روش های تاثیرگذار به روی درمان چین و چروک ها را به شما ارائه دهیم:

چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟

چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟
چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک های عمیق کدامند؟

بهتر است وارد مراحل حرفه ای تر از قبیل پرکننده ها ، بوتاکس، لایه بردارها ، پاک کننده ها و لیزر شوید و این روش ها را جایگزین کرم ها و روش های خانگی و سنتی کنید تا به نتیجه ی بهتری برسید.

– اولین توصیه ی آرایشیک به شما لیفت یا همان بالا کشیدن پوست می باشد ممکن است وقتی شما در مورد لیفت صورت و ابروها با یک پزشک متخصص پوست و زیبایی مشورت می کنید و هزینه ی درمان آن رامی شنوید کلا از انجام این کار دلسرد شده یا این که بی خیال آن می شوید و با خودتان می گویید که چون هزینه ی آن خیلی بالاست پس بهتر است که آن را انجام ندهم ولی باید به عرضتون برسونم که هزینه ی لیفت پوست صورت شاید زیاد باشه ولی مطمئن باشین که شما رو از سالی چند بار بوتاکس زدن و هزینه ی بوتاکس دادن برای مدت ها راحت میکنه و علاوه بر اون ی حس خیلی خوب بهتون میده .

– توصیه ی بعدی آرایشیک به شما تزریق بوتاکس است که شما می توانید به مدت ۳۰ سال مداوم بوتاکس تزریق کنید و این بوتاکسی که تزریق می کنید معمولا به مدت ۳ الی ۶ ماه روی پوست دوام دارد و پوستی جوان تر و شاداب تر را به شما ارائه می دهد و هزینه ی بوتاکس خیلی کم تر از لیفت کردن پوست می باشد.
روش دیگرلایه برداری پوست می باشد که در این روش نیزلایه های رویی و بیشتر لایه های مرده ی پوست برداشته می شوند وپوستی شاداب و تازه نمایان می شود . این روش نیز هزینه ی زیادی ندارد و در کاهش چین و چروک تا حدودی موثر است.

– یک روش دیگر استفاده از پرکننده های تزریقی می باشد که جایگزین چربی تحلیل رفته ی پوست می شوند و خطوط عمیق را پرمی کنند و باعث پر و صاف شدن پوست می شوند این روش هم از روش هایی است که هزینه ی آن به اندازه ی لیفت پوست ، سنگین نیست البته لازم به ذکره که حتما این روش ها رو توسط متخصص های حرفه ای انجام بدین .

– و آخرین روش توصیه شده از طرف آرایشیک برای شما استفاده از لیزر است . چون با بالا رفتن سن کلاژن سازی توسط پوست به طور چشم گیری کاهش می یابد پوست نازک وچروک و پیر می شود ولی لیزرهای جدید با قدرت نفوذ عمیق به لایه های پوست و ایجاد کلاژن سازی باعث جوان سازی پوست می شوند .لیزر فرکسل محبوب ترین لیزر موجود در بازار می باشد و قادر به نفوذ عمیق به پوست های آسیب دیده می باشند . ممکنه زمانی که از این لیزر استفاده می کنید پوست شما قرمز و متورم بشه ولی نگران نباشید این قرمزی و تورم در عرض چند ساعت از بین میره . همراه آرایشیک باشین .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.