روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند! اگه شما از صد تا زوج مختلف تو جهان بپرسید که چقدر طول کشید تا عاشق شدین، حتما صد تا جواب مختلف می شنوید، عشق یکی از سخت ترین چیزهای است که بخواهید اندازه گیری کنید چون فیزیکی نیست. چیزی که در مورد عشق وجود داره اینه که مردم با نرخ های متفاوت احساسش میکنن و از فرد به فرد تغییر میکنه مثل سن شما و احساساتتون مثلا وقتی پنج ساله بودین احساساتتون با پونزده سالگیتون فرق میکرد. اما در کل چیزهایی هستند که به روی عاشق شدن تاثیر میزارن حالا به سرعت یا آهسته ولی مهم اینه که تاثیر بزرگی روی عاشق شدن دارند ، با آرایشیک همراه باشین تا تاثیر مواردی رو به روی عاشق شدن به شما ارائه دهیم:

روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!
روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

رابطه ی سن و عاشقی: متخصصان و کارشناسان معتقدند که هرچه سن انسان ها بالاتر می رود زودتر عاشق می شوند مثلا اگر یک انسان در سن بیست سالگی به کسی علاقه مند شود ممکن است تا یک سال بعد یا حتی بیشتر به طور کامل عاشق او شود ولی در هفتاد سالگی ممکن است علاقه ی او در طول یک روز تبدیل به عشق شود. این به این دلیل است که هرچه انسان ها مسن تر می شوند کامل تر می شوند . البته توجه کنید باز هم تاکید می کنیم که به طور صد در صد نمی توانیم در مورد عشق حرف بزنیم زیرا عشق اصلا فیزیکی نیست و همه ی چیزهایی که کارشناسان می گویند در حد احتمال های قوی است.

رابطه ی قلب و احساسات قبلی: اگر فردی شکست عشقی خورده باشد مطمئنا خیلی زمان می برد تا بتواند دوباره عاشق شود، زیرا احساسات او آسیب دیده است و او از سقوط در رابطه ی عاشقی می ترسد و احساسات قبلی او باعث از بین رفتن اعتماد او نسبت به عشق شده است و این فرد خیلی دیرتر از یک فرد معمولی که شکست عشقی نخورده است عاشق می شود.

رابطه ی عشق از فردی به فرد دیگر: رابطه های عاشقانه از فردی به فرد دیگر واقعا تفاوت دارد. ممکن است شخصی به سرعت عاشق شود و به سرعت هم در رابطه ی عاشقی سقوط کند . ولی ممکن است شخصی خیلی دیر عاشق شود و رابطه ی موفقی داشته باشد این رابطه ها بستگی به احساسات و شخصیت افراد دارد و در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

عشق در مقابل شهوت: بسیاری از مردم میل جنسی را با شهوت اشتباه می گیرند. شما باید بدانید کسی که می گوید من در نگاه اول عاشق شدم نمی تواند صحت داشته باشد و این فقط یک شهوت زود گذر است چون عشق به تدریج و با زیاد شدن علاقه به طرف مقابل ایجاد می شود و زمان می خواهد.

علائمی از یک عشق واقعی

اگر نشانه های زیر را در خودتان دیدید بدانید که وارد یک رابطه ی عشق و عاشقی واقعی شده اید.

۱ . زمانی که به شخص مورد نظر فکر می کنید یا نام او را می شنوید ناخودآگاه لبخند میزنید و خوشحال می شوید بدانید که عاشق واقعی او شده اید .
۲ . عشق واقعی شما کسی است که شما دلتان می خواهد مهم ترین اخبار زندگی شخصی خودتان را اولین نفر به او بگویید پس او کسی نیست جز عشق واقعی شما.
۳ . کسی که به شادی او بیشتر از شادی خودتان خوشحال می شوید همان عشق واقعی شماست.
۴ . کسی که شما آینده ی خود را با او می بینید و زندگی خود را بدون او غیر ممکن می دانید کسی نیست جز عشق واقعی شما.
۵ . کسی که برای هر کاری و به هر بهانه ای او را مواخذه نمی کنید کسی نیست جز عشق واقعی شما .
در نهایت باید بگویم عشق برای هر فرد به صورت جداگانه و متفاوت است و به طور دقیق و صد در صد نمی توان در مورد عشق هر فردی نظر داد و همه چیز در حد احتمال است .

امیدوارم همیشه عاشق باشید. دوستون داریم و از همراهیتون با آرایشیک سپاسگزاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.