درمان زخم پا ناشی از گزش کفش های نو

درمان زخم پا ناشی از گزش کفش های نو

درمان زخم پا ناشی از گزش کفش های نو . وقتی کفش دلخواهتون رو میخرین و خیلی خوشحال و لبخند زنان از کفش فروشی بیرون میرید، همش با خودتون میگین وای بالاخره تونستم با بهترین انتخاب کفش مورد علاقه ام رو پیدا کنم. اما این خوشحالی و لبخند شما فقط تا زمانی ادامه داره که شما کفش رو میپوشین و کفش شروع میکنه به گزش پاهای شما تو اون لحظه اگه بهترین و زیباترین و حتی گرون قیمت ترین کفش رو هم خریده باشین دیگه لبخندی رو لبتون نیست و حتی از شدت درد و ناراحتی پاهاتون راضی میشین کفش ها رو دور بندازین. بخصوص کفش های مجلسی و پاشنه بلند بیشتر پاهاتون رو می گزند. بنابراین تو این حالت بهترین کار اینه که شروع کنید پاهای گزیده شده تون رو درمان کنین چون اکثر کفش ها بعد از اینکه پوشیده شدن ، دیگه ی کم جا باز میکنن و کم تر به پاهاتون آسیب میرسونن. خوندن این مقاله ” با کمک این روش‌های ساده کفش نو و تنگ را گشاد کنید ” را هم از دست ندید.

با آرایشیک همراه باشین تا بهترین درمان های خانگی برای زخم پاها ها و التهابات ناشی از گزش کفش های نو رو به شما ارائه بدیم :

درمان زخم پا ناشی از گزش کفش های نو
درمان زخم پا ناشی از گزش کفش های نو

بهترین درمان های خانگی زخم پا ناشی از کفش نو !

کاسه ی یخ: ساده ترین روش برای از بین بردن التهابات پاهای گزیده شده این است که چند قطعه یخ را درون یک تکه پارچه ی تمیز بریزید و روی قسمت ملتهب پاهایتان قرار دهید ، این کار باعث آرام شدن التهاب پاهایتان می شود و به سرعت درد پاهایتان را تسکین می بخشد.

آلوئه ورا: مالیدن ژل داخل گیاه آلوئه ورا به روی قسمت های ملتهب پاهایتان باعث آرام شدن التهابات می شود و همچنین استفاده ی طولانی مدت از آلوئه ورا زخم های پشت پاهایتان را بهبود می بخشد.

آسپیرین: تعجب نکنید ، بله آسپیرین می تواند زخم ها و التهابات پاهایتان را درمان کند شما باید چند عدد آسپیرین را با آب مخلوط کنید و به شکل خمیر روی التهابات و زخم های پاهایتان بمالید و پس از خشک شدن با آب بشویید زخم هایتان را ، این عمل را چند مرتبه تکرار کنید و نتیجه را ببینید.

روغن زیتون و بادام: ماساژ دادن زخم ها یا التهابات پاها با روغن زیتون و بادام باعث تسکین درد می شود .

خمیر دندان: خمیر دندان دارای ترکیباتی است مثل پراکسید هیدروژن که می تواند به بهبود زخم ها کمک کند بنابراین می توانید خمیر دندان را روی زخم ها بمالید و پس از ۲۰ دقیقه پاهایتان را بشویید . خمیر دندان علاوه بر بهبود زخم ها درد و التهاب را نیز به سرعت تسکین می بخشد.

عسل: عسل می تواند مشکلات فراوانی از پوست را حل کند بنابراین مالیدن عسل بخصوص عسل ارگانیک به روی زخم ها می تواند برای تسکین درد و التهاب کمک بزرگی باشد.

آرد برنج: آرد برنج را با آب مخلوط کنید و به شکل خمیر درآورید و به روی التهابات و زخم ها قرار دهید ، این خمیر مانند یک مرحم درد را تسکین داده وزخم ها را خوب می کند.

روغن نارگیل و کافور: مخلوط روغن نارگیل و کافور به شکل یک خمیر در میاید و به روی زخم و التهاب باعث آرام شدن التهابات و بهبود زخم ها می شود.

زردچوبه و آب: زردچوبه دارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی است وقتی آن را با آب مخلوط می کنید و به شکل خمیر در می آورید ، روی زخم و التهابات قرار دهید تا باعث آرام شدن التهابات و بهبود زخم ها شود.

ژل مرطوب کننده: مقداری ژل مرطوب کننده را با کمی پودر بچه مخلوط کنید و روی قسمت های ملتهب و زخم پاهایتان قرار دهید تا التهاب و درد را تسکین بخشیده و بهبود نماید.

شما هم اگر روش دیگه‌ای رو امتحان کردید و جواب داده با ما در میون بذارید. ممنون از همراهیتون با آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.