ملکه زیبایی جهان در سال 2017 انتخاب شد!

ملکه زیبایی جهان در سال 2017 انتخاب شد!

انتخاب ملکه زیبایی جهان از سال ۱۹۵۱ در لندن آغاز شد و اولین برنده آن “کیکی هاکانسون” از سوئد بود. عنوان ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ میلادی به “مانوشی چیلار” زن ۲۰ ساله از کشور هندوستان رسید. مراسم امسال در “سانیا سیتی” چین برگزار شد.

با آرایشیک همراه باشید تا تصاویری از مراسم انتخاب ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۷ جهان را به شما ارئه دهیم

ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد!

ملکه زیبایی جهان در سال 2017 انتخاب شد!
ملکه زیبایی جهان در سال 2017 انتخاب شد!

خانم چیلار، دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه هاریانا در هند پس از ۱۷ سال تاج ملکه زیبایی جهان را به کشورش باز می‌گرداند. آخرین بار این تاج را “پریانکا چوپرا” در سال ۲۰۰۰ میلادی به هند برده بود.با انتخاب مانوشی چیلار اکنون کشورهای هند و ونزوئلا هر یک با شش ملکه زیبایی، بیشترین ملکه‌های زیبایی در تاریخ این رقابت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

مراسم شصت و هفت‌امین دوره انتخاب ملکه زیبایی جهان امسال در “سانیا سیتی” چین برگزار شد.یکی از سوال‌هایی که از مانوشی چیلار پرسیده شد این بود که “کدام حرفه مستحق بالاترین دستمزد است و چرا؟”جواب چیلار “مادر” بود با این توضیح که “به نظرم مادر مستحق والاترین احترام‌هاست. اینجا بحث پول نیست بلکه عشق و احترام به مادر است. مادر، بزرگترین الهام‌بخش در زندگی من است. مادر مستحق بالاترین احترام ممکن است.”

پدر و مادر مانوشی چیلار هر دو پزشک هستند. او در توئيت خود نوشت که “این برای هند است”. عکس از مراسم سال ۲۰۱۷مانوشی چیلار تاج ملکه زیبایی را از دست استفانی دل وایه ملکه زیبایی سال ۲۰۱۶ که یک دانشجوی ۲۰ ساله اهل پورتوریکو است دریافت کرد.

میرایا لالگونا، دانشجوی رشته داروسازی اهل بارسلونا در سال ۲۰۱۵ عنوان ملکه زیبایی را بدست آورد. این مراسم در چین برگزار شد و آناستازیا لین، نماینده چینی‌الاصل کانادا به دلیل فعالیت‌های حقوق‌بشری‌اش اجازه ورود به چین را نیافت.

در سال ۲۰۱۴ رولنه استراوس از آفریقای جنوبی به مقام ملکه زیبایی جهان دست یافت. در این سال قتل ماریا آلواردو مونوز، ملکه زیبایی هندوراس بر این مراسم سایه افکند.در سال ۲۰۱۳ قرار بود مراسم در نزدیکی شهر جاکارتا، پایتخت اندونزی برگزار شود که با اعتراض اسلامگرایان به جزیره بالی منتقل شد. با تدابیر شدید امنیتی در مراسم فینال، مگان یونگ از فیلیپین عنوان ملکه زیبایی جهان را بدست آورد.در سال ۲۰۱۲ مراسم انتخاب ملکه زیبایی جهان در اوردوس مغولستان برگزار شد. در این “شهر ارواح” که برای یک میلیون نفر سکنه ساخته شده، تنها چند هزار نفر زندگی می‌کردند. در این سال یو ونشیا از چین ملکه زیبایی جهان شد.

ایوان زارکوس از ونزوئلا در سال ۲۰۱۱ ملکه زیبایی جهان شد. او در هشت سالگی یتیم شد و در یک صومعه بزرگ شده است.در میان کشورهای اسلامی نماینده مصر “آنتیگون کوستاندا” (Antigone Costanda) در سال ۱۹۵۴ و “عذرا آکین” (عکس) از ترکیه در سال ۲۰۰۲ به عنوان ملکه زیبایی جهان دست یافته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.