چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند

چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند

امروز میخام توضیح بدم که چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند تا همه رو مجذوب خودشون کنند. ساسپندر یا همان ساسبند یک اکسسوری منحصر به فرد است که با آن میتوانید خیلی جذاب و تک شوید. اکسسوری با امضای شما! و چون کمتر کسی جرات امتحان این بندهای فرنگی رو داره، میتونید یک تیپ روشن فکری و خاص برای خودتان بسازید. پس برای یک استایل شیک با با آرایشیک همراه باشید!

برای اینکه یک تیپ کلاسیک داشته باشید، ساسپندر را زیر کت بپوشید

چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند
چطور آقایان با ساس‌پندر تیپ بزنند

اگر برای محل کار یا مراسمات و مهمانی‌ها از ساس‌پندر استفاده می‌کنید، می‌توانید آن را زیر کت یا جلیقه بپوشید تا جذاب‌تر شوید.

این که چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند خیلی هم سخت نیست، شاید جالب باشد که بدانید در گذشته تصور عامه از ساسپندر چیزی در حد لباس زیر بوده است. البته امروزه این تفکر وجود ندارد ولی بهتر است برای قرارهای کاری و مراسمات رسمی، ساسپندر زیر کت یا جلیقه پوشیده شود.

کت و شلوار و پیراهن مردانه با ساس‌پندر یک ست کامل است ولی اگر می‌خواهید تیپ کلاسیک تری در مجالس داشته باشید، جلیقه مردانه هم بپوشید. قاعدتاً پوشیدن جلیقه برای محل کار زیاده روی است.

ساسپندر طرحدار را با یک پیراهن مردانه یقه دار ست کنید

چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند
چطور آقایان با ساس‌پندر تیپ بزنند

اگر ساس‌پندر راه راه یا رنگی انتخاب می‌کنید، دیگر با آن کت و شلوار نپوشید و به یک پیراهن مردانه ساده بسنده کنید. البته بیشتر از ساسپندرهای رنگی و طرح‌دار، ساسپندرهای با راه راه‌های ریز متداول است.

پست های مرتبط

همچنین می‌توانید ساسبند را با شلوار پارچه‌ای یا کتان خاکی ست کنید تا یک تیپ نیم رسمی داشته باشید. البته در زمستان می‌توانید روی پیراهن یک ژاکت نازک چسب بپوشید تا تیپتان امروزی ‌تر شود. سعی کنید رنگ‌های خنثی مثل قهوه‌ای و مشکی انتخاب کنید. هم چنین رنگ‌های عمیقی مثل سورمه‌ای و عنابی هم گزینه‌های خوبی است.

این تیپ با اینکه کمی غیررسمی است ولی هم‌چنان توصیه می‌شود کفش مجلسی مردانه قهوه‌ای یا مشکی با آن ست کنید.

اگر به استایل پانک علاقه دارید، ساسپندر باریک بخرید

چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند
چطور آقایان با ساس‌پندر تیپ بزنند

شلوار جین و کفش کتانی را اگر با ساس‌پندر باریک ست کنید، تیپ خیابانی و هنری خواهید داشت. تیپ جوانان دهه شصت میلادی در لندن! قطعاً این تیپ خیلی غیر رسمی است و با تا دادن پیراهن مردانه و باز گذاشتن دکمه بالا همراه است.

پیشنهاد آرایشیک ست کردن این تیپ با پیراهن مردانه چهارخانه است. کروات باریک هم خیلی به این ست می‌آید.

با ساسپندر تیپ‌های قدیمی و نوستالژیک بزنید

چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند
چطور آقایان با ساسپندر تیپ بزنند

ساس‌پندر سر چرمی را با پیراهن کلاسیک سفید و اکسسوری‌های قدیمی ست کنید. یک تیپ نوستالژیک تک! ساسپندرهای تمام چرم هم می‌توانید بگیرید. شلوار چارخانه ریز به ساسپندرهای چرم می‌آید. البته اگر ترجیحتان شلوار جین است، حتماً شلوار جین تیره بپوشید.

ست خود را با یک کلاه کپ رانندگی، پاپیون و بارانی کامل کنید. بهتر است بدانید کفش یا بوت چرم به این ست می‌آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.