تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار

تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار

این هفته در پست “تیپ شیک هفته” به سراغ بازیگر محبوب و خوش چهره کشورمان پریناز ایزدیار رفتیم. پریناز ایزدیار در سال ۱۳۶۴ در بابل زاده شد و پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد.

خانوادهٔ او موافق تحصیل او در رشتهٔ بازیگری نبودند. پدر ایشان یکی از مخالف های سر سخت رشتهٔ وی بود و مایل بود که او رشتهٔ وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشتهٔ بازیگری را ادامه دهد. در سال 1385 برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد و تا الان که شاهد درخشش و موفقیت این بازیگر خوبمان هستیم.

پریناز ایزدیار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای بازی در فیلم ابد و یک روز را ا ان خود کرده است. پریناز ایزدیار که این روزها شاهد هنرنمایی او در سریال خانگی شهرزاد هستیم.

پریناز ایزدیار درباره زیبایی میگوید: زیبایی فقط 10 درصد!

شادابی برایم از زیبایی مهم تر است؛ البته یک زمانی زیبایی برایم مهم بود اما الان نیست و شاید تنها 10 درصد آن اهمیت سابق را برایم داشته باشد. به نظرم تمیزی، مرتب و آراسته بودن مهم است و این هم برای هر آدمی در هر طبقه و با هر شرایط مالی امکان پذیر است که می تواند در حد خودش آراسته و تمیز باشد. رسیدگی به پوست هم برایم صرفا به جهت زیبایی نیست بلکه جزء واجبات است چون به خاطر کم خوابی، بدخوابی، آلودگی محیط و گریم های سنگین باید پوستم را مورد توجه قرار دهم. زمانی زیبایی واقعا دغدغه ام بود اما حالا آن حس را ندارم.

تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار
تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار

استایل و تیپ پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار معمولا در جشنواره ها و مراسم ها  با استایلی ساده و تُنِ رنگی ملایم حاضر می شود؛ پریناز ایزدیار از آن دسته از بازیگران زن سینمای ایران است که عموما کمتر از کفش‌های پاشنه‌بلند استفاده می‌کند و با این وجود، همچنان قدِ بلندِ او به چشم می‌آید. استایل او در نشست سریال شهرزاد, استایلی کاملا عام است که می‌تواند مطابق هر سلیقه‌ای و مناسب برای هر مکان عمومی و اجتماعی باشد.

پریناز ایزدیار پس از حضورش در سریال «شهرزاد» و فیلم سینمایی «ابد و یک روز»، حضور پررنگ‌تری پیدا کرده است و در پی این حضور پررنگ‌ترش, می‌توان دقتش را در انتخاب لباس‌هایش مشاهده کرد. او با انتخاب سنجیده لباس‌هایش در مراسم افتتاحیه, اولین اکران «فیلم ابد و یک روز»، و مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر اخیر، نسبت به سایر روزها, نشان می‌دهد که برای مراسم ویژه‌تر, وسواس بیشتری به خرج می‌دهد. عموما استایل‌هایش شسته و رفته و منظم هستند و استفاده چندانی از تزیینات و عناصر حاشیه‌ای در استایلش ندارد و ظاهرا از آن دسته از هنرمندانی است که سبک پوشش مدرن را به طرح های سنتی ترجیح می‌دهند.

تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار
تیپ شیک هفته؛ پریناز ایزدیار

استایل کاملا ساده و تُنِ رنگی بسیار ملایم از شاخصه های تیپ و استایل این بازیگر محبوب کشورمان است.. رنگ‌های سفید، کرم و قهوه‌ای مات در کنار هم آرامش چهره او را چند برابر می کند ؛ استایلی کاملا ساده و آرایشی کاملا ملایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.