مزایا و معایب داشتن رابطه باز در زندگی مشترک !

مزایا و معایب داشتن رابطه باز در زندگی مشترک !

آیا تا به حال در مورد رابطه باز چیزی شنیده اید ؟ یا این که اصلا می دونین رابطه ی باز چیه ؟ اجازه بدین اول از همه آرایشیک بهتون بگه که رابطه ی باز چیه ؟ اگه بخواهیم خیلی راحت و صریح تعریفی از رابطه ی باز داشته باشیم باید بگم که رابطه ی باز به رابطه ای میگن که شما با جنس مخالف غیر از همسر قانونی خودتون برقرار می کنین و همسرتون هم باید ازاین رابطه مطلع باشه .یعنی شما چه زن باشین و شوهر داشته باشین ، بتونین با یک یا حتی چند مرد دیگه رابطه ی دوستی و یا کاری برقرار کنین و بالعکس یعنی مرد باشین و زن داشته باشین و بتونین رابطه ی دوستی و یا کاری، با یک یا چند زن دیگه برقرار کنین و همسرتون هم از این روابط اطلاع کامل داشته باشه .

مزایا و معایب داشتن رابطه باز در زندگی مشترک !

مزایا و معایب داشتن رابطه باز در زندگی مشترک !
مزایا و معایب داشتن رابطه باز در زندگی مشترک !

خب اگه تا حدودی متوجه رابطه ی باز شدین باید تو ادامه ی توضیحاتمون بگم که رابطه ی باز به دلیل مزایایی که داره به شما عزیزان توصیه میشه و هدف اینه که سطح فرهنگ و اگاهی و جنبه ی زن و شوهرها بالا بره.

رابطه ی باز باعث بالا رفتن اعتماد به نفس آدم ها میشه ، البته ی چیزی از رابطه ی باز بهتون بگم که مطمئنا این رابطه باید حد و حدود داشته باشه و ی رابطه ی سالم باشه و از نظر احساسی و جنسی شما رو به خطر نندازه . اینجوری یاد میگیرین که براحتی و بدون استرس با ی جنس مخالف رابطه داشته باشین حتی ممکنه تو محیط کارتون بتونین دیگه راحت با جنس مخالف رابطه ی دوستی برقرار کنین و هیچ استرسی از طرف همسر و شریک زندگیتون نداشته باشین .

مزیت دیگه این که تنوع بزرگی تو زندگی و دوستی براتون ایجاد میشه که باعث میشه زندگیتون از یکنواختی و یک رنگی در بیاد و انگیزه ی بیشتری پیدا کنین .

از معایب رابطه ی باز این که ممکنه برای بعضی ها خطر ساز باشه و نتونن از نظر جنسی و احساسی از خودشون محافظت کنن . و این از کجا سرچشمه میگیره از اونجایی که این رابطه مدیریت نشده پس چ زن باشین یا مرد اگه نمیتونین رابطه ی باز رو درک کنین وارد این رابطه نشین و اگه نمیتونین مدیریتش کنین پس کلا بی خیال این مدل رابطه ها بشین ولی اگه علاقه به مزایای رابطه ی باز دارین واردش بشین و مدیریتش کنین.

ممکنه شما تو رابطه ی باز هم احساس حسادت کنین و خیلی سخت باشه که بتونین جلوی حسادت خودتون رو بگیرین چون حسادت همیشه در روابط آزاد به علت ماهیت خود به سادگی شایع تر است . رابطه ی باز اگر مبتنی بر صداقت و احترام باشد حتما به دور از حسادت خواهد بود . شما برای موفقیت در یک رابطه ی باز اول از همه باید پایه ی زندگی زناشویی خود را محکم و محکم تر بنا کنید و به نیازها و خواسته های همدیگر احترام بگذارید، سپس وارد یک رابطه باز مدیریت شده بشین و این رابطه رو خیلی کنترل شده پیش ببرین .

ممنون از همراهیتون با آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.