چه گردنبندی به یقه لباس شما می‌آید؟

چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟

به عکس زیر دقت کنید. میدونید که هر مدل گردنبند به هر لباسی نمی‌آید و در واقع برای خوش قوانین خاصی دارد تا ست بهتری داشته باشید. با این مقاله آرایشیک می توانید گردنبندتان را با توجه به شکل یقه لباس خود انتخاب کنید. توضیحات عکس از ردیف بالا سمت چپ به ترتیب است. با آرایشیک همراه باشید.

چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟
چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟

چه مدل گردنبند به یقه اسکی می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس یقه اسکی، زنجیر و یا مدال بلند با حلقه های درشت (حتی به بلندی یک متر) با لباس‌های یقه اسکی ست می‌شود. سعی کنید اگر بلوز یقه اسکی تان ساده است، گردنبندتان کمی درشت باشد تا جلوه کند. ولی اگر یقه اسکی شما جزئیات زیادی دارد، گردنبند ظریف و بلند بیاندازید.

چه گردنبندی به یقه گرد بسته می‌آید؟

چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟
چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس یقه گرد بسته، گردنبندی کوتاه است که به حالت خوابیده کمی پایین تر ازخط یقه قرار گیرد. البته اگر جنس لباستان لطیف است، می‌توانید یک زنجیر ظریف که پایین خط یقه به هم می‌رسد و ادامه آن بلند تا پایین می‌آید هم بخرید.

چه گردنبندی به یقه گرد باز می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس یقه گرد باز، گردنبندی کوتاه تر از خط یقه است با قطعاتی درشت که متصل به گردنبند باشد به طوری که مجموع زیورآلات شما قسمت باز گردن را بپوشاند.

چه گردنبندی به لباس دکلته می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس لباس بی یقه، گردنبندی کوتاه تر از خط لباس با چند زنجیر در اندازه های مختلف است.

چه گردنبندی به لباس مستطیلی یا مربع شکل می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس مستطیلی یا مربعی، گردنبندی به همان شکل یقه یعنی با ترکیبی مستطیلی یا مربع شکل و کوتاه تر از خط یقه است.

چه گردنبندی به یقه باز تا روی خط سرشانه می‌آید؟

گردنبند مناسب لباس یقه باز، دایره‌ای شکل است. در مواردی یقه از طرف یکی از سرشانه ها حالت افتاده دارد. گردنبندی دایره شکل کیپ گردن با رشته هایی آویز با قطعات تزیینی کوچک، به طوری که گردنبند شما کمی کوتاه تر از خط یقه باشد.

چه گردنبندی به یقه هالتر می‌آید؟

برای لباس‌های یقه هالتر، یک آویز مثلثی ظریف با قد متوسط توصیه می‌شود.

چه گردنبندی به یقه هفت بدون آستین می‌آید؟

چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟
چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟

گردن‌بند مناسب لباس یقه هفت بدون آستین، کوتاه باید باشد. در مواردی در زیر لباس پیراهنی که کاملاً قسمت یقه را می پوشاند پوشیده می شود. برای چنین یقه ای انتخاب گردنبندی کوتاه و بسیار ظریف با آویزی مثلثی شکل مناسب خواهد بود.

چه گردنبندی به یقه هفت باز می‌آید؟

گردن‌بند مناسب لباس یقه هفت باز، گردنبندی به شکل حرف الفبای لاتین V که قسمت باز گردن را بپوشاند. یک آویز تقریباً درشت که شکل هفت فارسی است و سینه شما را پر می‌کند. گردنبند کوچک و کیپ اصلاً مناسب یقه هفت باز نیست و شما را بد تیپ می‌ کند.

چه گردنبندی به یقه متصل بسته می‌آید؟

گردنبندی بسیار ظریف با یک قطعه آویز بیضی شکل برای لباسهای یقه متصل و چین چین دار توصیه آرایشیک به شما است. سعی کنید طوری گردنبندتان را انتخاب کنید که که کیپ گردن شما باشد. گردنبندهای بلند و چند رشته‌ای با یقه متصل یک سوتی استالی بزرگ است.

چه گردنبندی به یقه قایقی باز می‌آید؟

زنجیر و یا گردنبندی ساده و بلند رشتهای که می تواند دارای چند رشته هم باشد برای یقه قایقی مناسب است. اصلاً از گردن‌بند کوتاه برای این نوع لباس‌ها استفاده نکنید.

چه گردنبندی به یقه شل می‌آید؟

برای چنین لباسی توصیه ما به شما فقط انتخاب گوشواره های آویز کمی بلند است. اگر با لباس یقه شل گردنبند بیاندازید استایلتان شلوغ میشود و بهم میریزد.

چه گردنبندی به یقه دلبری می‌آید؟

به این مدل یقه گردنبدهای مرواریدی و رشتهای می‌آید. هم چنین یک مدال یا آویز متوسط هم خوب با یقه دلبری ست می‌شود. سعی کنید قد گردنبند طوری باشد که روی یقه نیاید.

چه مدل گردنبند به یقه لباس شما می‌آید؟
چه مدل گردن‌بند به یقه لباس شما می‌آید؟

با توجه به تصویر بالا، گر لباستان تک شانه است، گردن‌بند نیاندازید و فقط گوشواره درشت یا بلند بیاندازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.