رازهای متعهد و وفادار کردن مردان نسبت به همسران را بدانید!

رازهای متعهد و وفادار کردن مردان نسبت به همسران را بدانید!

رازهای متعهد و وفادار کردن مردان نسبت به همسران را بدانید!

رازهای متعهد و وفادار کردن مردان نسبت به همسران را بدانید!
رازهای متعهد و وفادار کردن مردان نسبت به همسران را بدانید!

۱ . همیشه سعی کنید تو زندگی فقط و فقط تو شخصیت خودتون باشین و یک رنگ باشید در مقابل همسرتون ظاهر و باطن همون چیزی که هستید باشید سعی نکنید خودتون رو قوی تر جلوه بدین یا ضعیف تر جلوه بدین که همسرتون به شما ترحم کنه ، که این ترحم ها نه تنها کاری نمیکنه بلکه دید و نگرش همسرتون رو نسبت به شما بدتر میکنه واز شما دلسرد میشه و نمیتونه نسبت به شما برای همیشه وفادار باشه چون اعتماد کاملی به شما نداره.

۲ . سعی کنید برای همسرتون سرگرم کننده و هیجان انگیز باشید. همیشه با ی موضوع یا ی دلیل هیجان انگیز همسرتون رو شاد کنید و به دنبال روش های سالمی برای سرگرم کردن او باشید تا او مجذوب شما شود.

۳ . مرتب به همسرتون بگین که دوستش دارین و تا جایی که میتونین تلاش کنید که به همسرتون نشون بدین که شما نسبت به همسرتون و زندگیتون متعهد هستید که همین کار شما باعث میشه همسرتون هم نسبت به شما متعهد و مسئول باشه .

۴ . تا جایی که میتونید به همسرتون احترام بزارین و باهاش مهربون باشین. چون مردها از زنان بی ادب و پرخاشگر فراری می شوند. شما خیلی مودب و مهربون و محترم باشین با همسرتون و در نتیجه خواهید دید، که همسرتون هم نسبت به شما همین رفتار رو داره و هر روز بیشتر از دیروز مجذوب و علاقه مند به شما میشه.

۵ . از کارها و چیزهایی که براتون انجام میده سپاسگزار باشید و قدردان . چون هیچ مردی نمیتونه متعهد به زنی باشه که خوبی ها و زحمات اونو نادیده بگیره و قدردان زحمات و خوبی های اون نباشه .

۶ . سعی کنید نسبت به همسرتون بدبین و بدگمان نباشید و با حدس و گمان های بیهوده همسرتون رو از خودتون نرنجونید. این کار شما تاثیرات مخربی روی زندگیتون داره .

۷ . سعی کنید با همسرتون زیاد شوخی و بگو بخند کنید و اگه ی موقع بین شما ناراحتی ای بوجود اومد سریع با شوخی کردن با همسرتون برطرفش کنید و اجازه ندین این دلخوری ها طولانی بشه چون باعث میشه همسرتون نسبت به شما دلسرد بشه .

۸ . در مورد نظرات مثبت خودتون تو زندگی پافشاری کنید و فکر نکنید حالا چون مجبورم همسرم رو راضی نگه دارم بی خیال این نظر یا خواسته ی خودم بشم شما باید به هر قیمتی هم که شده اگر واقعا به نفع زندگیتون تصمیم گرفتین روی خواستتون بمونید و پافشاری کنید باور کنید همین کار شما به همسرتون نشون میده که چقدر شما به زندگی متعهد هستید و همسرتونم یاد میگیره نسبت به زندگی متعهد و مسئول باشه.

۹ . همیشه در مورد هر کاری تو زندگی با همسرتون مشورت کنید و به همسرتون توجه کنید و اونو تو جریان کارهای زندگی قرار بدین این توجه شما نسبت به همسرتون باعث میشه اون نسبت به شما متعهد و مسئول باشه و یاد میگیره که بیشتربه شما بها بده و اون هم تو کارهاش با شما مشورت کنه.

۱۰ . اگه ی موقع با همسرتون بحث و جدل کردین تو زندگی سعی کنید تا جایی که میتونین حد و حدود رو رعایت کنید و احترامی که بین شما و همسرتون هست زیرپا نزارین شما اگه کوتاه بیایین همسرتون رو شرمنده ی رفتار خوبتون می کنید و علاقه ی اون به شما با این کار مطمئن باشین که بیشتر میشه .

۱۱ . اگه زیاد همسرتون رو کنترل کنید و زیر ذره بین بدبینی و فضولی خودتون قرارش بدین باعث میشه که همسرتون از شما خسته بشه و تا شما رو میبینه ازتون فاصله بگیره یادتون باشه مردها اصلا نمیتونن نسبت به زن های بدبین متعهد باشن.

۱۲ . تو زندگی زیاد مضطرب و نگران نباشین و چیزهای کوچیک رو بی خود و بی جهت بزرگ نکنید و به همسرتون مدام خبرهای بد ندین این مدل رفتار و شخصیت شما باعث میشه همسرتون نتونه نسبت به شما متعهد باشه و وقتی شما رو میبینه اضطراب و افسردگی میگیره و همین باعث میشه همسرتون از شما دوری کنه و دوری اون به معنی عدم تعهدش نسبت به شماست.

 خوشحال میشیم نظرات خودتون رو در این رابطه با آرایشیک  در میون بذارین.

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

2 نظرات
  1. شيوا می گوید

    با سلام
    بنده راجع به پالتوهاي تمام خز ، خدمتتون مزاحم شدم و إز پالتو هاي رنگ روشن خز تون مى خواستم اگر ممكنه سايزها و رنگ ها رو لطف بفرماييد

    1. مریم کشاورزی می گوید

      سلام عزیزم. ما سایت فروش نیستم فقط مقاله در مورد سبک و استایل لباس ها میذاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.