چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟

چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟

ریش بر روی صورت آقایان جذابیت خاصی ایجاد می کند، هم چنین ریش مردانه به عنوان نشانه ای از سن مردان عمل می کند. ریش وقار و سلطه مردانه را به خوبی به نمایش می گذارد. پیشنهاد آرایشیک برای آقایان خوش چهره کنار گذاشتن ژیلت و استفاده از ماشین ریش تراش است. بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله زیست شناسی تکاملی، محبوبیت مردانی که ته ریش دارند بیشتر از مردانی است که صورت های تمیز و یا ریش های بلندی دارند. ریش های بلند در مدت زمان طولانی برای خانم ها خسته کننده می شود.

چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟

چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟
چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟

دانشمندان ادعا کرده‌اند که داشتن ریش اندازه چانه مرد را بیشتر نشان می‌دهد و نسبت به مردانی که ریش خود را به طور کامل می‌تراشند، سطح مردانگی بیشتری را به نمایش می‌گذارد که همین مسئله باعث جذاب‌تر به نظر رسیدن مردان از نظر خانم‌ها می‌شود.

محققان تقریبا از ۹ هزار زن خواستند به عکس های متفاوت مردان نگاه کنند و نظر خود را درباره جذابیت آن ها و علاقه خود برای داشتن رابطه کوتاه مدت یا بلند مدت با آن ها بدهند. بیشتر خانم ها زیبایی صورت آقایان را با توجه به ریش هایشان ارزیابی کردند. آن ها هم چنین ابرو ها، گونه و چونه عکس ها را تغییر دادند تا بیشتر یا کمتر مردانه به نظر برسند، اما تاثیر چندانی بر نظر خانم ها نداشت.
هنگامی که صورت ها شیو شده و تمیز بودند، چهره های مردانه در مقایسه با چهره های معمولی و کمی زنانه محبوبیت بیشتری داشتند و بیشترین امتیاز را ته ریش به دست آورد. خانم ها ته ریش را برای رابطه های کوتاه مدت و ریش کامل را برای رابطه های بلند مدت ترجیح می دهند.

توصیه آرایشیک برای روغن زدن به  ریش ها:
روغن سیاه دانه:  برای رشد موی صورت و  ریزش مو بسیار مناسب می باشد. یک یا دو بار در روز حدود یک ساعت روی صورت بماند. فکر کنم حدود دو هفته استفاده از آن، جواب دهد.
عصاره رزماری:  جلوگیری کننده ریزش مو و تحریک رشد مو . مقدار و روش مصرف عصاره رزماری : ۵- ۱۰ سی سی روزی ۲ تا ۳بار ماساژ داده و استفاده از روغن مورد برای رشد ریش و سبیل نیز مفید می‌باشد.
میتوانید روغن آماده را از عطاریها تهیه کنید که روغن سیاه دانه باریج و روجا و عصاره رزماری در بازار موجود است.گاهی علت کم پشت بودن ریش و سبیل، کم خونی بوده، که بهترین راه برای درمان آن، استفاده از مواد خون ساز می‌باشد .

محققان می گویند که خانم ها تکامل چهره مردانه و صورت های عضلانی و قوی را بیشتر می پسندند و اعلام کرده‌اند که ریش می‌تواند مردان را در نظر جنس مخالف جذاب‌تر نشان دهد.

شاد و مانا در پناه خداوند. ممنون از نگاه مهربونتون به آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.