خلاق باشید؛ آموزش ساخت دستبند با مروارید و تور

خلاق باشید؛ آموزش ساخت دستبند با مروارید و تور

دستبند یکی از اکسسوری های مورد علاقه خانم ها محسوب می شود. معمولا دستبند ها به ست لباس تان، روح و زیبایی خاصی می بخشند. آرایشیک تصمیم گرفته است در این پست نحوه درست کردن یک دستبند با مروارید و تور را به شما آموزش دهد.

این نوع دستبند برای لباس های مجلسی و مراسم های مجلل و شیکی مانند عروسی ها مناسب می باشد. هم چنین این دستبند، ظرافت و زیبایی خاص خود را دارا می باشد. پس برای داشتن اکسسوری های شکیل و متفاوت، لازم نیست هزینه زیادی صرف کنید. فقط لازم است کمی خلاقیت و حوصله به خرج دهید، تا دستبند مورد علاقه خود را داشته باشید.

آموزش ساخت دستبند با مروارید و تور
آموزش ساخت دستبند با مروارید و تور

وسایل مورد نیاز:
– یک رشته مروارید
– یک رشنه سنگ
– یک تیکه تور ( به اندازه مچ دست شما )
– سوزن و نخ کرم رنگ
– چسب سنگ
– گیره یا قلاب ( می توانید از قلاب یک دستبند یا گردنبند شکسته و قدیمی استفاده کنید. )

راهنمایی

۱ . ابتدا به اندازه مچ دست خود تور را ببرید، سپس با استفاده از تخیل و خلاقیت تان تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید مروارید را بر روی آن نقش و نگار دهید.
۲ . بعد از تصمیم گیری در مورد نقش و نگار، با استفاده از سوزن و نخ کرم رنگ شروع به دوختن رشته مروارید بر روی تور کنید.
۳ . بعد از آن که دوختن مروارید به پایان رسید، نوبت به چسباندن سنگ ها می رسد. حالا می توانید در فضاهای خالی از سنگ های متفاوت و زیبا استفاده کنید.
۴ . در انتها گیره را به دو طرف دستبند بدوزید.

اکنون شما دستبندی مطابق با سلیقه خود را دارید. از این ایده می توانید به عنوان مچ بند هم استفاده کنید. با بهره بردن از خلاقیت و تخیل تان می توانید اکسسوری های منحصر به فرد و زیبای خود را بسازید و داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.