بهترین پیشنهادها برای آرایش روز عروسی

بهترین پیشنهادها برای آرایش روز عروسی

روز عروسی رویدادی است که دختران از زمان کودکی، آرزو و رویای آن را در سر دارند. پس هنگامی که زمان واقعی آن سر می رسد، همه چیز به برنامه ریزی دقیق و اجرای مناسب نیاز دارد تا این روز بزرگ، بی نقص و با شکوه برگزار شود. امروز بهترین پیشنهادها برای آرایش روز عروسی را برای تان ارائه می دهیم.

بهترین پیشنهادها برای آرایش روز عروسی
بهترین پیشنهادها برای آرایش روز عروسی

آرایش روز عروسی یکی از فاکتور های مهم این روز محسوب می شود. این کار دارای چند مرحله می باشد که اکنون ما برای شما بازگو می کنیم. مرحله اول آرایش روز عروسی شامل آماده سازی پوست می باشد و مرحله دوم این است که آیا شما تصمیم دارید آرایش صورت تان را به یک آرایشگر بسپارید و یا خود آن را انجام  می دهید. مرحله سوم که بسیار مهم است شامل یادگیری این است که چه نوع آرایش و چه رنگ هایی به صورت تان می آید. این مراحل به شما کمک می کند تا به چهره درخشان و زیبایی از خود برسید.

پس با آرایشیک همراه باشید تا آرایشی زیبا و دوست داشتنی در روز عروسی تان داشته باشید:

1 . سعی کنید چند هفته مانده به روز عروسی، از استفاده لایه بردار ها و اسکراب های خشن برای بهبود پوست خود پرهیز کنید و به جای آن، از یک پاک کننده ملایم استفاده کنید. اکنون زمان آن نیست که در پوست خود تغییر ایجاد کنید.تمرکز شما باید بر روی داشتن پوستی تمیز، نرم و روشن باشد تا آرایش به زیبایی بر روی آن بنشیند.

2 . کرم پودری که استفاده می کنید باید نزدیک ترین رنگ به رنگ پوست خودتان باشد. استفاده از کرم های روشن تر یا تیره تر اشتباه بزرگی محسوب می شود زیرا با رنگ پوست صورت و بدن تان سازگار نمی باشد و جلوه زیبایی پیدا نمی کند.

3 . توجه داشته باشید که آرایش روز عروسی شما باید از ابتدای مهمانی تا انتهای آن با وجود گرما، رقصیدن و گریه کردن بر روی صورت تان بماند. به همین علت استفاده از پرایمر بسیار به شما پیشنهاد می شود. علاوه بر این پرایمر به صاف کردن خطوط و چین و چروک ها کمک می کند و منافذ باز را پنهان می کند.برای این کار ابتدا صورت خود را مرطوب کرده و سپس آن را به طور مساوی بر روی پلک ها و صورت تان پخش کنید.

4 . پس از استفاده از پرایمر و اطمینان حاصل کردن از خشک شدن آن، از کرم پودر برای صورت تان استفاده کنید. برای خشک شدن هر مرحله از آرایش، می توانید از باد ملایم سشوار نیز بهره ببرید.توجه داشته باشید که شما هیچ گونه خطوط قابل مشاهده ای را نمی خواهید. پس محو کردن خطوط، امر بسیار پر اهمیتی می باشد.

5 . بعد از مرحله پایه گذاری و زدن کرم پودر، نوبت به کانسیلر می رسد. این محصول برای پنهان کردن تیرگی زیر چشم ها و یا جوش ها و لک های پوستی استفاده می شود. به کمک یک برس و سایه کمی روشن تر از پوست صورت خود، این امر را انجام دهید.

6 . سایه های برجسته ساز در هر کیف لوازم آرایشی پیدا نمی شود ولی برای روز عروسی بسیار مهم و مورد نیاز است. این سایه باعث درشت تر دیده شدن چشم ها و درخشش بیشتر آن ها می شود. دقت کنید که استفاده بیش از حد آن نیز فاجعه به بار می آورد.پودر را به آرامی در گوشه چشم ها و بالای پلک های خود بکشید و سعی کنید با انگشت خود کمی از آن را محو کنید.

7 . ابتدا از یک پودر شفاف برای تنظیم کردن درخشش پوست خود استفاده کنید. سپس پودر تیره تر، که فقط یک و یا دو پایه تیره تر از پوست صورت تان است را بر روی بینی، پیشانی و چانه خود پخش کنید.

8 . توجه داشته باشید که انتخاب رژ گونه در زیبایی صورت شما بسیار نقش دارد. به عنوان مثال اگر دارای پوستی شفاف و شاد هستید، رنگ های صورتی و هلویی بسیار پیشنهاد می شود. و یا اگر پوست گرم و تیره دارید، رنگ هایی با توناژ طلایی و قهوه ای بسیار مناسب می باشد. هم چنین اگر دارای پوستی با رنگ معمول و متوسط هستید، رنگ های مایل به مسی به صورت شما روح و زیبایی خاصی می بخشد.

9 . از سایه چشم های قهوه ای،خاکستری و یا سبز تیره به جای رنگ مشکی استفاده کنید. این رنگ ها برای درشت تر دیده شدن چشم هایتان بسیار مناسب می باشند. هم چنین سایه را بر روی هر دو پلک بالا و پایین خود بکشید تا جلوه زیباتری پیدا کند.برای چشم های قهوه ای و مشکی، سایه هایی به رنگ خاکستری، مشکی، قهوه ای و فندقی مناسب می باشد. هم چنین اگر چشم های روشنی دارید از رنگ های برنز بهره ببرید.

10 . در این مرحله ریمل مژه و ابرو را نیز اضافه کنید. ریمل را از ریشه مژه های خود بکشید و به سمت بالا ببرید، سپس از یک جفت مژه مصنوعی زیبا نیز بهره ببرید تا زیبایی چشم هایتان دو چندان شود.سعی کنید ریمل ابرویی را انتخاب کنید که رنگ آن، چند درجه از ابروهایتان تیره تر باشد و به آرامی بر روی خط طبیعی ابروهایتان بکشید .

11 . قبل از استفاده از رژ، لب های خود را مرطوب کنید تا خشکی و ترک های آن دیده نشود. سپس رنگی را انتخاب کنید که به آرایش صورت تان بیاید و هم چنین حس خوبی را در شما ایجاد کند.اگر پوستی روشن دارید از رنگی استفاده کنید که به شما گرما و حرارت ببخشد، مانند رنگ هایی با توناژ قرمز.و اگر دارای رنگ پوست متوسطی هستید از رنگ های هلویی، مسی و صورتی بهره ببرید.

امیدوارم همه عروس خانم های عزیزمون به اون خوشبختی واقعی که مد نظرشون هست برسند و زندگی عاشقانه ای داشته باشند . دوستتون داریم و از همراهیتون با آرایشیک متشکریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.