ایده های شیک آرایش دخترانه مجلسی سال 2019

ایده های شیک آرایش دخترانه مجلسی سال 2019

ما تو پست های قبلی در مورد سبک آرایش دخترانه سال ۲۰۱۸ مطالبی رو بهتون ارائه دادیم و در مورد استفاده از رنگ ها ی سایه ها ، رژ گونه و رژ لب و همچنین در مورد استفاده از سنگ های تزئینی تو آرایش صورت توضیحات و نمونه هایی ارائه شده است و در این مقاله آرایشیک می خواهد مجموعه ای از روند مد آرایش دخترانه و زنانه سال ۲۰۱۸ را به شما ارائه دهد :

ایده های شیک آرایش دخترانه مجلسی سال 2019

ایده های شیک آرایش دخترانه مجلسی سال 2019
ایده های شیک آرایش دخترانه مجلسی سال 2019

سبک آرایش جدید با اضافه کردن خطوط آبی رنگ به خط چشم های مشکی و همچنین استفاده از سنگ ریزه های تزئینی در قسمت پشت چشم و بالای پلک تکمیل می شود .

همچنین در مورد رژ گونه باید بگوییم که رژ گونه ها ی هلویی رنگ را از روی استخوان گونه می کشند و تا انتهای ابرو ادامه می دهند ، این سبک یک سبک جدید از رژگونه ی سال 2019 است.

سایه های ترکیبی که همه با رنگ های روشن ترکیب می شوند و سایه های رنگین کمانی را ایجاد می کنند سبک جدید سایه های سال هستند . ترکیب سبز با آبی یا صورتی با زرد یا نارنجی .

پست های مرتبط

سایه های آبی به همراه خط چشم های آبی رنگ و مداد نقره ای که خط باریکی روی خط چشم آبی می کشد یک سبک از سایه زدن است که بیشتر هنرپیشه ها نیز طرفدار این سبک از سایه زدن هستند.

اگر به دنبال سبک استفاده از سنگ های تزئینی در آرایش چشم خود هستید حتما باید به این نکته توجه کنید که از سایه ی چشم قهوه ای و برنز استفاده کنید زیرا این دو رنگ ترکیب بی نظیری را با سنگ های تزئینی ایجاد می کنند.

سبکی از سایه زدن به رنگ سبز که کل چشم ها را با مداد سبز ، سایه ی سبز و خط چشم سبز تزئین می کنند البته برای داخل چشم گاهی اوقات از مداد نقره ای یا مشکی هم استفاده می شود.

 سایه های لب نیز با کم ترین آرایش چشم سبک جدیدی از آرایش هستند ، در این سبک بجای رژ لب از سایه ی لب مات استفاده می شود و لب ها خیلی برجسته و جذاب می شوند و آرایش چشم باید در کم ترین حالت خود و بسیار ساده باشد البته می توانید آرایش چشم کامل هم داشته باشید اما اگر می خواهید اصول این سبک رعایت شود بهتر است آرایش چشم خیلی ساده ای داشته باشید.

مژه های پر پشت تر و ضخیم تر را انتخاب کنید ، سبک سال جدید مژه های پرپشت و ضخیم دارد در این سبک اگر مژه های یک دست پرپشت و ضخیم را استفاده کردید حتما رژ لب و رژ گونه ی خود را هم رنگ انتخاب کنید تا اصول سبک آرایش سال را رعایت کرده باشید.

نکته: توجه کنید هر سال سبک های زیاد و جدیدی از آرایش ارائه می شود ولی حتما قبل از این که سبک های آرایشی را انتخاب کنید، سعی کنید ابتدا روی صورتتان امتحان کنید و هر کدام از سبک هایی را که چهره ی شما را زیباتر می کند انتخاب کنید.

چهره ای زیبا و جذاب همراه با ایده های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.