رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ مخصوص خانم های جوان و زیبا

رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ مخصوص خانم های جوان و زیبا

رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ که رنگ بنفش می باشد می تواند رنگ شیک و اصیلی برای آرایش باشد که بهتر است از طیف رنگ های ملایم رنگ بنفش بیشتر استفاده شود. امسال هم طبق معمول با نزدیک شدن به سال جدید میلادی، رنگ سال از طرف موسسه پنتون  معرفی شد. رنگ جذابی که امسال موسسه پنتون در سال ۲۰۱۸ انتخاب کرد و در آرایشیک بطور مفصل به آن اشاره شد، هم برای مد لباس و آرایش و دکوراسیون خانه استفاده می شود.

رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ رنگ اصیل اشرافی رمز و راز های پیچیده ای در خود دارد و بسیار رنگ آرامش دهنده ای است و به توصیه آرایشیک از این رنگ برای آرایش در فصل های بهار و تابستان بیشتر استفاده کنید تا زیبایی خاصی به چهره شما ببخشد.

رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ مخصوص خانم های جوان و زیبا
رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ مخصوص خانم های جوان و زیبا

رنگ آرایش سال ۲۰۱۸ مخصوص خانم های جوان و زیبا

۱ . رنگ لاک بنفش:

بهترین ترکیب رنگ لاک ناخن برای سال ۲۰۱۸ رنگ بنفش است، که رنگ تیره آن مناسب فصل های سرد پاییز و زمستان می باشد و می توانید در طراحی این رنگ از رنگ مات و براق آن نیز  استفاده کنید .

۲ . خط چشم بنفش:

استفاده از خط چشم بنفش، بجای خط چشم مشکی، امسال یکی از ترفندهای جادویی آرایش به شمار می رود و برای استفاده خط چشم هم می توانید، هم برای بالای چشم  و هم پایین چشم استفاده کنید.

۳ . سایه چشم بنفش:

اگر سایه ای می خواهید که بسیار جذاب باشد و پر زرق و برق، از طیف رنگ های بنفش در سایه چشم تان استفاده کنید و سعی کنید از ترکیب تیره رنگ بنفش بیشتر استفاده کنید تا سایه چشم شیک تری داشته باشید.

۴ . رژ لب بنفش:

این رنگ رژ لب بنفش، برای همه مناسب نیست و برای افراد خاصی که ریسک بالایی دارند و می خواهند چهره ای متفاوت داشته باشند بیشتر استفاده می شود. هم رنگ مات و هم رنگ براق رژ لب بنفش زیبایی چهره شما را دو چندان می کند.

۵ . رنگ مو بنفش:

رنگ سال ۲۰۱۸ برای رنگ مو هم توصیه شده است که شما می توانید رنگ تیره آن را برای موهای خود انتخاب کنید و چهره ای متفاوت و زیباتر از  قبل داشته باشید.

این رنگ بنفش تیره (Ultra Violet) که رنگ سال ۲۰۱۸ اعلام شده، بسیار آرامش‌بخش و یک رنگ شاد بوده و به همین دلیل اغلب بانوان مسن و دختران جوان طرفدار آن هستند.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.