معرفی سیستم مراقب از لباس‌ ال‌جی استایلر

معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر

ال‌جی با ترکیب ویژگی‌های موفق ماشین‌های لباسشویی و یخچال‌های خود بخش کاملاً جدیدی را در لوازم خانگی و مراقبت از لباس ایجاد کرد و محصول ال‌جی استایلر را معرفی کرده است..

در صنعت خواب‌آلود لوازم خانگی، گرایشات جدید کم و دیر به دیر خلق می‌شوند. دلیل چنین وضعیتی ذاتِ خود لوازم خانگی است که هم بزرگ هستند، هم گران و هم بادوام. تقاضا برای ابتکارات بسیار جدید و چشمگیر از سوی مشتریان در مقایسه با صنعت تلفن هوشمند اصلاً وجود ندارد. در سال ۲۰۱۱، ال‌جی تصمیم گرفت چیز جدیدی را امتحان کند. به همین منظور، ال‌جی استایلر (LG Styler) را معرفی کرد. این محصول یک سیستم مراقبت از لباس خاص مشتریان بود که نیاز به آب نداشت؛ محصولی که از نظر مخاطبان بسیار غیرمنتظره و شگفت‌آور بود. سپس، ال‌جی نشست و در انتظار واکنش مخاطبان ماند.

در ابتدا هیچ بازخوردی دریافت نشد.

معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر
معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر

اما سال گذشته، بررسی‌های قوی و غنی بسیاری برای ال‌جی استایلر انجام شد و این محصول جوایز بسیار زیادی را دریافت کرد. تقاضا برای سیستم مراقبت از لباس استایلر ال‌جی ناگهانی به چشم آمد و البته در ابتدا تقاضا کم‌رنگ بود. اطلاعات جدید در مورد فروش جهانی نسل دوم استایلر در سال ۲۰۱۶ افزایش فروش ناگهانی این محصول را نشان می‌دهد و در مقایسه با سال گذشته، فروش جهانی این محصول ۲۵۳ درصد افزایش داشت. در واقع، در خود کره جنوبی که زادگاه ال‌جی استایلر است، یک ال‌جی استایلر در هر ۴ دقیقه فروخته می‌شود؛ این آمار برای محصولی که در ابتدا خاص و ناشناخته بود اصلاً بد نیست.

پست های مرتبط
معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر
معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر

دلایل محبوبیت روزافزون استایلر ال‌جی به عنوان یک محصول مراقبت از لباس بسیار زیاد است. امکانات راحت و کاربردی به آن کمک کرد تا به عنوان یک محصول خانگی ضروری برای مشتریان سراسر دنیا ظهور پیدا کند. استایلر آمیزه‌ای از سه فناوری‌ اصلی در محصولات خانگی ال‌جی است: فناوری بخار در ماشین لباسشویی، فناوری کنترل دما در یخچال و فناوری پیشرفته کنترل جریان هوا. این فناوری‌ها راهکاری جدید و انقلابی برای مراقبت از لباس است که نیاز مشتریان مدرن را دگرگون می‌کند.

معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر
معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر

در عصری که نگرانی بسیار زیادی برای سلامت محیط زیست در میان مشتریان وجود دارد استایلر یک محصول بسیار خوب و ایمن است. بر خلاف دستگاه‌های خشکشویی لباس، ال‌جی استایلر برای مراقبت از لباس فقط بر نیروی بخار متمرکز است نه مواد شیمیایی مانند پرکلرواتیلن که یک ماده سمی برای انسان و حیوانات خانگی است. محبوبیت استایلر در میان مشتریان چینی می‌تواند به دلیل قرار گرفتن لباس‌های آنها در معرض گرد و خاک و دود باشد. استایلر برای کارمندان و کارگران سراسر دنیا که وقت کافی در روز کاری معمول خود برای خشکشویی لباس‌هایشان ندارند نیز جذابیت داشت. این عوامل و عوامل دیگر منجر به رشد فروش ۸۷ درصدی در چین از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ شد. ال‌جی استایلر همچنان به دریافت بازخوردهای مثبت از زمان عرضه در امریکای شمالی در سال ۲۰۱۶ ادامه داده است.

معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر
معرفی سیستم مراقبت از لباس‌ ال‌جی استایلر

چندین ویژگی در ال‌جی استایلر منجر به محبوبیت و استقبال از این محصول شده است. قابلیت Easy Pants Crease Care چروک و چین و شکن‌های شلوار را کاملا باز می‌کند و چروک‌های زانو، کمر و دیگر مناطقی که مشکل دارد را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، ویژگی Moving Hanger Action به آرامی لباس‌ها را به این طرف و آن طرف تکان می‌دهد تا چروک‌ها را با مه بخار ملایم صاف کند. فناوری TrueSteam ال‌جی از بخار استفاده می‌کند تا لباس‌ها را با ملایمت بهداشتی و ضدعفونی کند و به طور همزمان بیش از ۹۹ درصد از مواد حساسیت‌زا و باکتری‌ها را از بین ببرد. قابلیت از بین بردن بوی بد و نامطبوع نیز از طریق بخار دستگاه و ورقه‌های خوشبوکننده لباس‌ها را تر و تمیز و تازه نگه می‌دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.