راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!

راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!

راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید! آیا زندگی عاشقانه تون بعد از ورود بچه تو زندگیتون متوقف میشه ؟ درسته که داشتن بچه نوعی تعهد تلقی میشه و بچه ها تو اولویت توجه و رسیدگی قرار دارن ولی اینو بدونین که خیلی از رابطه های بین زن و شوهرها بعد از بچه دار شدن کم رنگ میشه چون اکثر مادرها زمان و انرژی زیادی رو صرف بچه شون می کنند و عشق و علاقه بین اون ها تا حد زیادی از بین میره و حتی تو روابط جنسی هم تاثیر بدی میزاره. چه بچه ها را دوست داشته باشید چه نداشته باشید، حتماً تایید میکنید که نوزادان تازه متولدشده انرژی جادویی در خود دارند. اینکه مردم با دیدن یک نوزاد لبخند روی لبانشان می آید و به پدر و مادر هم انرژی خاصی می دهد، بنابراین حتما باید روش هایی رو به کار بگیرین تا بتونین رابطه عاشقانه تون رو بعد از بچه دار شدن هم زنده نگه دارین . با آرایشیک همراه باشین تا روش هایی برای زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه بعد از بچه دار شدن رو بهتون ارائه بدیم :

راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!

راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!
راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!

روش اول: روش اول اینه که شما باید برنامه ریزی کنید و حتما هر روز ی مراسم خونه گی ساده با هم داشته باشین مثلا حتما ی وعده از وعده های غذایی رو با هم بگذرونین یا اگه اصلا نتونستین حداقل مراسم چایی آخر شب رو باهم برگزار کنید و بعدش به رختخواب برید.

روش دوم: به لباس پوشیدنتون توجه کنید چون خیلی از خانم ها بعد از زایمان تناسب اندام خودشون رو از دست میدن زیاد به لباس پوشیدن خودشون توجه نمی کنن همین موضوع ممکنه همسرتون رو از شما سرد و دور کنه. ولی اگه به خودتون و لباس هاتون توجه کنین تاثیر مثبت و خوبی داره حتما از لباس زیر تا لباس های رو همه رو مرتب و شیک انتخاب کنید و بپوشید.

روش چهارم: شما باید هر روز تو ی ساعت مشخص برای همسرتون ی پیام عاشقانه بفرستین تا فکر نکنه که شما فراموشش کردین.

روش پنجم: از همسرتون بخواهید حتی برای چند دقیقه هم که شده در روز تو کارهای خونه کمکتون کنه این کار باعث میشه حضور گرمش رو در کنارتون احساس کنید .

روش ششم: از همسرتون بخواهید وقتی داره مثلا تلویزیون تماشا میکنه شما رو ماساژ بده برای چند دقیقه هم که شده این کار رو انجام بده ، همین تماس فیزیکی باعث تقویت پیوند بین شما میشه و یکی از راه های منحصر به فرد برای ایجاد صمیمیت است.

روش هفتم: وقتی بچه ها خواب هستند و همسرتون بیداره دعوتش کنید به تماشای ی فیلم حتی شده کوتاه این توجه شما باعث ایجاد صمیمیت بین شما میشه.

روش هشتم: اگه شخص قابل اعتمادی رو دارین مثل مادر، پدر یا ی شخص کاملا قابل اعتماد بچه تون رو بهش بسپارین و برای چند ساعت با همسرتون بدون بچه به بیرون از خونه برای تفریح برید این کار رو حتی اگه شده یک بار در ماه انجام بدین. مکان های تفریحی یا مثلا جاهایی که قبل از بچه دار شدن با همسرتون زیاد میرفتید رو انتخاب کنید.

روش نهم: آخرین روش اینه که با هم دوش بگیرید. از همسرتون بخواهین که هم زمان با شما بیاد حمام و دوش بگیره اینجوری هم به کارهای بهداشتی تون رسیدین و هم تو مصرف آب صرفه جویی کردین و مهم تر ازهمه زمانی رو با همسرتون گذروندین که نشون دهنده ی توجه شما به اونه و باعث میشه همین چند دقیقه با هم بودن کلی به صمیمیت ارتباط شما با هم اضافه کنه.

سپاس از همراهی شما خوبان با آرایشیک ! برقرار و مانا باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.