چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟

چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟

شلوار جین یکی از محبوب ترین شلوار ها، برای خانم ها محسوب می شود. ما در این پست انتخاب بهترین شلوار و نحوه شست و شو آن را برای شما شرح می دهیم.

در طول سال ها شلوار جین‌های فاق بلند، فاق کوتاه و یا بین این دو وجود داشته است. انتخاب شلوار مناسب از بین این سه نوع، به زیبایی بیشتر اندام شما کمک می کند.

چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟
چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟

1 . شلوار جین با فاق کوتاه:
اگر می خواهید انحنای کمر خود را به رخ بکشید، شلوار جین فاق کوتاه گزینه مناسبی است. اما توجه داشته باشید که دقیقا سایز خود را به تن کنید، زیرا سایز کوچک تر شلوار، باعث می شود اندام شما از شلوار بیرون بزند و دید خوبی نداشته باشد.

2 .شلوار جین با فاق متوسط:
این نوع جین، متداول ترین و محبوب ترین جینی است که مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین برای تمام اندام ها مناسب می باشد و محدودیت خاصی نیز ندارد.

3 . شوار جین با فاق بلند:
جین فاق بلند، سبکی کلاسیک دارد. این شلوار شما را قد بلند تر و لاغر تر نشان می دهد. هم چنین شلوار جین فاق بلند، تقریبا انحناهای شما را می پوشاند و بدن شما را یکپارچه نشان می دهد.

از جین های کلاسیک گرفته تا مدرن، همگی برای انواع بدن ها و سایز ها قابل استفاده می باشند. ولی انتخاب شلوار جین مناسب شکل بدن تان، اندام شما را زیبا تر نشان می دهد.

انواع مدل های شلوار جین مدرن و کلاسیک:

چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟
چگونه شلوار جین مناسب خود را پیدا کنید؟

1 . این نوع جین، برای اندام های سیب مانند یا ورزشکاری که رون های نسبتا بزرگی دارند پیشنهاد می شود. به دلیل گشاد بودن نسبی پاچه های شلوار، حالتی راحت و سبک نیز دارد.

2 . شلوار جین راسته، مناسب بیشتر اندام ها است. زیرا انحنا ها و چاقی و لاغری ها را می پوشاند و آن ها را یکپارچه نشان می دهد. این سبک جین زیبایی مینیمالیستی دارد.

3 . اگر می خواهید کفش پاشنه بلند به پا کنید، این جین به شما پیشنهاد می شود. زیرا شلوار هایی که کمی پاچه گشاد تری نسبت به بقیه شلوار ها دارند، پاشنه کفش را پنهان می کنند و باعث قد بلند تر دیده شدن شما می گردند. هم چنین این نوع شلوار جین مناسب اندام های گلابی مانند است.

4 .جین هایی با پاچه گشاد، سبکی قدیمی و کلاسیک دارند. اکنون افرادی که استایل های خیابانی را دوست دارند و می خواهند متفاوت به نظر برسند، از جین های پاچه گشاد بهره می برند. و با اضافه کردن یک تیشرت گشاد بلند و یک گردن بند زرق و برق دار همراه با کتانی آل استار، استایل خود را می سازند.

5 . جین های جذب و تنگ مناسب افراد لاغر اندام می باشند. اگر اندام توپر و یا چاقی نیز دارید و این سبک از شلوار جین را دوست دارید و می خواهید از آن استفاده کنید، سعی کنید رنگ های تیره را انتخاب کنید.

نحوه درست شست و شوی شلوار جین:

هر په رنگ جین شما تیره تر باشد، نیازمند شست و شوی سبک تری است. در عین حال جین های یخی، طوسی و یا آبی آسمانی محدودیت زیادی در شست و شو ندارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.