رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!

رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!

شاد بودن و زندگی شاد کردن اثرات و ویژگی‌های زیادی دارد‌، در بهبود روابط انسان‌ها موثر است، باعث طول عمر می‌شود‌، سن افراد را کمتر نشان می‌دهد و حتی نقش درمانی دارد. شاید بعضی‌ها بگویند با این مشکلات اقتصادی و مشکلات زندگی و ترافیک و… چطور می‌شود شاد بود؟ چگونه می‌توان شاد بود و شاد زندگی کرد؟ عواملی وجود دارند که کمک می‌کنند زندگی شاد و سالمی داشته باشیم: با آرایشیک همراه باشید.

رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!

رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!
رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!

شاد بودن برای زن، یک مهارت و انتخابی متفاوت است، چه‌بسا زنان بسیاری وجود دارند که به رغم شرایط سخت و دشوار زندگی‌شان توانسته‌اند زندگی شاد و سعادتمندی داشته باشند. این افراد لزوما قوی‌ترین و شجاع‌ترین زن‌ها نبوده و نیستند، بلکه آنچه آنها را از دیگران متفاوت و مجزا می‌کند این است که آنان سبک زندگی مساعدی داشته و شاد زیستن را فلسفه بنیادین زندگی خویش انتخاب کرده‌اند. زنان شاد خیلی خوب توانسته‌اند از تجارب تلخ و شیرین عبرت بگیرند و آنها را در برنامه زندگی‌شان بگنجانند و به جلو قدم بردارند، به بیان دیگر این گروه از زنان می‌دانند چگونه باید زندگی خوبی داشته باشند یا برای بهتر ساختن آن، چه باید انجام دهند.

رازهای طلایی برای زندگی شاد مخصوص خانم ها!

۱ . سعی کنید ورزش را حتما در برنامه روزانه تان قرار دهید، اگر می توانید مرتب به کلاس های ورزشی بروید، اگر فرزند کوچک در خانه دارید و یا هزینه‌های کلاس های ورزشی برای شما بالاست می توانید با برنامه های تلویزیونی و یا انفرادی ورزش کنید یا برقصید.

۲ . لباس های خیلی کهنه ، پاره و آن هایی که بر اثر شستشو از رنگ و رو رفته اند را دور بریزید، هیچ چیز مثل لباس کهنه ای که به تن شما زار می زند، چهره تان را پیر و روحیه تان را افسرده نمی کند.

۳ . هر روز صبح موهایتان را شانه بزنید و ابروهایتان را مرتب کنید، سعی کنید یک گل‌سر زیبا و راحت هم به موهایتان بزنید و یا یک روز موهایتان را ببافید و روز دیگر یک مدل دیگر، موهای خانم ها در زیبایی شان تاثیر فوق العاده ای دارد.

۴ . از زیور آلاتی که در کمدتان مخفی کرده اید، لذت ببرید، آنها را بیرون بیاورید و هر هفته از یکی از آنها استفاده کنید. می توانید با زدن یک رژ لب زیبا، روح خود را شاد کنید. همیشه برای دل خودتان به خودتان اهمیت بدهید نه یک نفر دیگر!

۵ . برای انجام برنامه های خانه ، زمان صبح را انتخاب نمایید، تا بعد از ظهر ها در کنار همسر و فرزندانتان باشید.

۶ . روزانه حداقل ۵ دقیقه به خودتان زمان دهید، موسیقی آرامی را پخش کرده و چایی در آرامش بنوشید و به رویاها و برنامه‌های شخصی خودتان فکر کنید و برایشان برنامه اجرایی بریزید.

۷ . آهنگ های مدیتیشن و یوگا و حرکات آن هارا را فراموش نکنید.انجام دادن این حرکات شما را از اضطراب و استرس دور می کنند.

۸ . یادتون باشه همه ما فقط یک بار فرصت زندگی کردن داریم، پس به بهترین شکل زندگی کنیم.

شاد و پرانرژی، همراه با ایده های آرایشیک .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.