آقایان بخوانید؛ چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟

آقایان بخوانید؛ چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟

 چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟  ریش برای صورت آقایون خیلی مهمه و حتی باعث شکل دادن به عضلات صورت مردها میشه . ولی متاسفانه بعضی از اقایون ریش هاشون اصلا رشد نمیکنه یا این که سرعت رشدش خیلی کمه و تارهای موی خیلی نازک و کم پشتی داره . ولی نگران نباشید روش هایی هست که بتونه کمکتون کنه تا ریش پرپشت داشته باشین، خب حالا راه حل های آرایشیک رو دنبال کنید تا بتوانید ریش های مرتب و پرپشتی داشته باشین:

آقایان بخوانید؛ چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟

آقایان بخوانید؛ چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟
آقایان بخوانید؛ چگونه ریش پرپشت داشته باشیم؟

خیلی ها به طور ژنتیکی ریش هاشون رشد نمی کنه یا این که کم رشد می کنه ، البته این هم قابل درمانه و میتونین با انجام روش هایی کمک به رشد ریش هاتون بکنین.

اول از همه این که مرتب ریش هاتون رو بتراشین . مرتب تراشیدن ریش ها باعث میشه ریش هاتون رشد بهتری داشته باشن و به مرور تارهای موی ریش ها ضخیم بشه البته حواستون باشه زیاد به سمت گردن نرید چون باعث ضخیم شدن موهای زائد گردن میشه.

و توصیه ی دیگر آرایشیک به آقایون اینه که سطح تستسترون خون خودشون رو بالا ببرن چون باعث سرعت بخشیدن به رشد ریش ها میشه افزایش هورمون تستسترون به کمک ورزش بخصوص انجام تمرینات سنگین ورزشی و همچنین مصرف مکمل های این هورمون ایجاد میشه و این که مصرف ویتامین دی رو فراموش نکنین از طریق نور خورشید و یا مصرف مکمل های ویتامین دی موجود در داروخانه ها .

و لازم به ذکره که حتما مراقب پوست صورتتون باشین چون تراشیدن مرتب موهای صورت باعث میشه که پوست صورت آسیب ببینه و خشک بشه و این خشکی پوست باعث آسیب رسوندن به فولیکول های مو ها میشه بنابراین حتما باید پوست صورتتون رو مرتب مرطوب کنید و با پاک کننده های مخصوص نوع پوستتون هر شب صورتتون رو بشورید اگه احساس کردین خیلی پوست صورتتون خشک شده یا آسیب دیده حتما به مدت چهار هفته دست از تراشیدن ریش ها بردارین تا پوست صورتتون بهتر بشه و دوباره ادامه بدین و این که ی نکته بهتون بگم اگه شروع کردین به مرتب تراشیدن ریش ها و احساس خارش و سوزش داشتین همیشه بعدازاصلاح حتما با ی روغن طبیعی یا یک کرم مرطوب کننده پوست خودتون رو مرطوب کنید و ماساژ بدین .

ممکنه خیلی ها با خوندن این مقاله با خودشون بگن مگه ریش به چه دردی میخوره که انقدر باید بهش اهمیت داد ولی باید بدونید که ریش روی صورت آقایون از اهمیت خیلی ویژه ای برخورداره چون ریش آقایون در واقع مثل ی عایق برای پوست صورتشونه و تو سرما و گرما از پوست صورت محافظت می کنه . ازخشک شدن پوست جلوگیری میکنه ، از آسیب هایی که اشعه های مضر خورشید به پوست میرسونن جلوگیری می کنه و همچنین از گرد و غبار و حملات آسم و مشکلات تنفسی نیز جلوگیری می کند. بنابراین باید به آقایون متذکر بشیم که از ریش هاشون خوب مراقبت کنند و به اون ها اهمیت بدن .

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.