رژیم غذایی بزرگ شدن سینه

رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه

اینکه چی بخورم تا سینه هام بزرگ شه شاید سوال شما هم باشد. خیلی از خانم ها دوست دارند سینه های بزرگتری داشته باشند تا اندامی جذاب تر داشته و به خصوص در لباس مجلسی زیباتر شوند. قطعا یک رژیم غذایی مناسب می تواند به رشد سینه ها تا حدی کمک کرده و شما را بی نیاز از جراحی سینه کند. پس با آرایشیک همراه باشید با رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه .

سعی کنید کمی وزن بگیرید

رژيم غذایی بریا بزرگ شدن سینه
رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه

 اگر واقعا میخواهید سینه های بزرگتری داشته باشید، باید چند کیلو وزن بگیرید. سینه های شما همراه با معده، ران و سایر قسمت های بدن شما پر می شود که تمایل دارند وزن بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند. شما ممکن است بخواهید وزن خود را ثابت نگه داشته و فقط سینه هایتان را چاق کنید. اما این بهترین و سال ترین روش برای انجام این کار است. برای به دست آوردن وزن، فقط مصرف کالری خود را افزایش دهید، تمرکز بر روی غذاهای چرب مانند پنیر و غذاهای شیرین مانند کیک و کلوچه. یا فقط بیشتر از غذای مورد علاقه خود را بخورید.

اگر خیلی لاغر هستید این کار می تواند حرکت خوبی باشد و می توانید چندین کیلو وزن اضافه کنید. هرچند این ممکن است راه حل جذاب جهانی و همه پسندی نباشد.

خوردن غذاهای حاوی استروژن باعث بزرگ شدن سینه می شود

رژيم غذایی بریا بزرگ شدن سینه
رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه

 استروژن هورمون زنانه است که مسئول رشد سینه های شما هم هست. گرچه بدن شما در دوران بلوغ و حتی تا زمانی که شما 18 یا 19 ساله شوید،به طور طبیعی استروژن تولید می کند اما هیچ مشکلی در تمرکز کردن روی غذا خوردن بیشتر که حاوی استروژن است وجود ندارد تا کمک کند سینه های خود را کمی بزرگتر کنید. در اینجا برخی از غذاها شناخته شده است که غنی از استروژن هستند توسط آرایشیک معرفی می شود.

عدس و نخود

لپه و لوبیا

محصولات لبنی مانند پنیر و ماست

دانه شنبلیله

ادویه جات ترشی جات مانند مریم گلی، شبدر و پونه

میوه ها مانند سیب، گیلاس و آلو

سبزیجات مانند چغندر، هویج و خیار

دانه هایی مانند برنج و جو

خوردن غذاهای حاوی فیتواستروژن باعث افزایش سایز سینه می شود

رژيم غذایی بریا بزرگ شدن سینه
رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه

فیتواستروژن هنگامی مفید است که میزان استروژن شما کم است، زمانی که فیتواستروژن مصرف می کنید به افزایش اندازه پستان کمک می کنید. مطالعات نشان داده اند که قرص های فیتواستروژن سبب افزایش میزان بافت پستان در زنان قبل از یائسگی شده است و البته بسیاری از غذاهای خوشمزه حاوی آن هستند، بنابراین افزودن آنها به رژیم غذایی شما ضرر ندارد. در اینجا برخی از غذاها غنی از فیتواستروژن را آورده ایم.

آجیل مانند پسته، گردو، بادام زمینی و شاه بلوط

نوشیدنی هایی مانند چای سیاه و چای سبز

میوه هایی مانند هلو، توت فرنگی و تمشک

دانه کتان

لوبیا سبز و کدو سبز

اجتناب از مصرف قرص های استروژن یا مکمل های استروژن برای افزایش اندازه سینه

رژيم غذایی بریا بزرگ شدن سینه
رژيم غذایی برای بزرگ شدن سینه

 در حالی که خوردن غذاهایی که حاوی استروژن و فیتواستروژن هستند، ممکن است سایز سینه شما را افزایش دهد، شما نباید قرص های استروژن را فقط به این دلیل مصرف کنید. اگر فکر می کنید نیاز به این قرص هایی است که نیاز به سینه های بزرگتر دارند، پس با پزشک خود صحبت کنید.  متاسفانه، داروهای مشابه که باعث افزایش سینه می شوند، با سرطان سینه، لخته های خون و سایر بیماری هایی مرتبط است که قطعا ارزش امتحان را ندارد. البته برخی مطالعات معتقدند هیچ اثری وجود ندارد که استروژن و فیتواستروژن باعث افزایش اندازه سینه می شود.

آرایشیک؛ یک زندگی شیک!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.