آموزش بافت دستبند انگشتی با پارچه

آموزش بافت دستبند انگشتی با پارچه

امروز برای همه طرفداران بافت دستبند آرایشیک، پروژه ای بسیار جذاب از نحوه ساخت دستبندهای زیبا با پارچه آماده کرده ایم. برای ساخت این دستبند شیک تنها 5 دقیقه زمان نیاز دارید. می توانید این دستبندهای همه رنگ را همه جا ببندید. دقت کنید که این دستبندهای دست ساز بیشتر برای تابستان مناسب هستند، حتی برای شنا و حمام نیز لزومی ندارد این دستبندها را از دست دربیاوریدنگران خراب شدن اش نباشید. برای پیدا کردن این روش، تصاویرزیر را ببینید. برای بافت دستبند انگشتی با آرایشیک همراه باشید.

آنچه برای بافت دستبند انگشتی نیاز دارید:

– 3 نوار پارچه ای 3 سانتی جیر (هر یک باید حداقل 1.5 متر طول داشته باشد)؛

– قیچی و انگشتان دست خود!

آموزش بافت دستبند انگشتی با پارچه
آموزش بافت دستبند انگشتی با پارچه

البته برای بافت دستبند انگشتی لزومی به خرید نوار یا پارچه جیر نیست و به راحتی با بریدن یک تی شرت کهنه هم می توان دستبندهای زیبا و متنوعی درست کنید. پس دست به کار شوید.

  1. ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید ضخامت دستبندتان چقدر باشد. دستبند چند انگشتی دوست دارید؟ بین، 2، 3 یا 4 انگشتی یکی را انتخاب کنید. توصیه آرایشیک دستبند سه انگشتی است.
  2. نوار اول را ببرید و در انتهای آن یک سوراخ کوچک ایجاد کنید، همین کار را برای هر سه انجام دهید.
  3. دو نوار را بردارید و دو انتهای هر دو را سوراخ کنید، ته یکی از نوارها را بگیرید و آن را از دو سوراخ روی هم عبور دهید. به این ترتیب نوارها را با هم وصل کنید. همین حرکت را با نوار سوم انجام دهید. حال می توانید بافتن را شروع کنید.
  4. مطابق شکل بافتن را شروع کنید. در تصاویر ببینید.
  5. بعد از اینکه بافت دستبند انگشتی تمام شد، دو انتها را گره بزنید.

مبارکه!

آرایشیک؛ یک بافت شیک!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.