ترفندهای کاهش وزن سریع ؛ حداقل ۳ کیلو در هفته

ترفندهای کاهش وزن سریع ؛ حداقل ۳ کیلو در هفته

کاهش وزن سریع حداقل ۳ کیلو در هفته . اگر می خواهید عزت نفس خود را تقویت کنید، بهتر است ابتدا نگرش و انتظارات خود را تنظیم کنید و سپس از طریق نگرش و انتظارات قوی و مثبت به نتایج فوق العاده دست یابید. رژیم گرفتن انگیزه و اراده ای قوی می خواهد و این که اول از همه خودتون باید نگرش مثبتی نسبت به خودتون داشته باشین تا بتونید بهترین نتیجه رو به دست بیارین. سعی کنید راه کارها و ترفندهایی را که متخصصان تغذیه و تناسب اندام به شما پیشنهاد می دهند حتما به کار بگیرید و از مکمل های بی خطر و مجاز کاهش وزن موجود در داروخانه ها و به تجویز پزشک استفاده نمایید. با آرایشیک همراه باشید تا ترفندهایی رو در زمینه کاهش وزن بهتون ارائه بدیم که میتونه کمکتون کنه تا حداقل هفته ای ۳ کیلوگرم وزن کم کنید.

ترفندهای کاهش وزن سریع حداقل 3 کیلو در هفته

کاهش وزن سریع با ورزش
کاهش وزن سریع با ورزش

۱ . عمدتا آب بنوشید ، اگر شما آب میوه ، نوشابه ، آب جو و هر نوشیدنی شیرین دیگری را بنوشید حداقل ۱۰۰ کالری وارد بدن خود می کنید به علاوه کلی قند و سدیم ، اما آب تنها نوشیدنی است که اصلا کالری ندارد و متابولیسم بدن را بالا می برد و کمک بزرگی به کاهش وزن می کند ، اگر از طعم آب خسته شدید سعی کنید آب را با چند برگ نعناع یا مقداری لیمو ترش طعم دار کنید تا بتوانید راحت تر بنوشید شما تا روزی ۱۲ لیوان آب می توانید بنوشید .

۲ . سبزیجات را جایگزین کربوهیدرات ها کنید ، کربوهیدرات های ساده مثل برنج و ماکارونی که طرفدار زیادی هم دارد زود هضم هستند و خیلی زود شما را گرسنه می کنند اگر گل کلم را جایگزین برنج کنید یا این که کنار مقدار اندکی برنج مقدار زیادی گل کلم یا کدوی بخار پز شده قرار دهید کلی از حجم معده ی شما را پر می کند و شما خیلی دیرتر گرسنه می شوید.

۳ . حتما تو برنامه ی روزانه ی خودتون ۳۰ دقیقه ورزش هوازی یا پیاده روی تند داشته باشید و این برنامه رو مرتب اجرا کنید و خودتون رو به ورزش و پیاده روی عادت بدین.

۴ . حتما قبل از انجام کارهای سخت یک فنجان قهوه میل کنید و میتونید داخل فنجون قهوه مقداری شیر یا مقداری شیرین کننده ی رژیمی که در بازار موجود است بریزید قهوه سوخت و ساز بدن را بالا می برد و مانع از خستگی زودرس در حین رژیم می شود.

۵ . زمانی که در منزل در حال استراحت هستید شروع به انجام فعالیت های ورزشی کنید مثلا در حال دراز کشیدن روی زمین یا روی مبل پاهایتان را بالا و پایین ببرید یا به چپ و راست حرکت دهید. شما می توانید با سوزاندن همین کالری های اندک کمک بزرگی به کاهش وزن خود کنید.

۶ . ورزش کردن رو همیشه با نرمش آغاز کنید و بدنتون رو گرم کنید تا عضله درد نگیرید و زود از ورزش کردن خسته نشید چون خسته شدن شما از ورزش باعث میشه انگیزه تون کم بشه و اراده تون رو از دست بدین.

۷ . حداقل ۷ الی ۸ ساعت در هر شبانه روز بخوابید و سعی کنید هر روز ۵ دقیقه به خوابتون اضافه کنید هر چی ساعت خواب شما کامل و منظم باشه بدنتون سوخت و سازش بالا میره وعضله سازی بدنتون بهتر و قوی تر میشه .

۸ . هر روز یکی از غذاهایی را که همیشه میخورید حذف کنید مثلا سیب زمینی کنار پلو یا خورشت را حذف کنید و روز بعد دسر شکلاتی بعد از شام را حذف کنید ، حذف این کالری های اضافه تاثیر بزرگی به روی کاهش وزن دارد .

۹ . ماهی سالمون زیاد بخورید و جزو برنامه ی غذاییتون باشه چون ماهی خیلی به عضله سازی کمک می کنه وهمین عضله ها با حذف چربی ها از بدن خودشون رو جایگزین چربی ها میکنن.

۱۰ . حتما از قرص های جویدنی ضد نفخ معده از داروخانه خریداری کنید و مصرف نمایید ، این قرص ها نفخ و ورم معده تون رو از بین میبره و شما راحت تر میتونین رژیم بگیرین و کم تر دچار معده درد میشین.

۱۱ . روزی ۳ بار و هر بار ۵ دقیقه این تمرینی که بهتون آموزش میدیم رو انجام بدین پاهاتون رو به عرض شونه هاتون باز کنین و صاف بایستید و نفس عمیق بکشید و پای راست رو بالا آورده و داخل شکمتون جمع کنید و بعدش با پای چپ این کار رو انجام بدین و این عمل رو تا ۵ دقیقه ادامه بدین.

۱۲ . نان مصرفی خود را تغییر دهد و کلا بجای استفاده از نان هایی که با آرد سفید و بدون سبوس تهیه می شوند از نان جو یا نان های سبوس دار یا هر نوع دیگر از نان های رژیمی استفاده کنید.

دوستون داریم و از همراهیتون با آرایشیک سپاسگزاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.