هفت ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!

۷ ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!

هفت ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!  آرایش کردن تاثیر زیادی روی زیبایی خانم ها دارد ولی سبک آرایش، نحوه و مدل آرایش کردن تاثیر بزرگ تری روی زیبایی دارد، خیلی مهم است که درست و صحیح اصول آرایش کردن را رعایت کنیم. مثلا برای برجسته سازی نواحی صورت که سبک جدیدی از آرایش نیز می باشد باید بدانید که کدام نواحی از صورت شما نیاز به برجسته سازی دارد و اشتباه عمل نکنید، با آرایشیک همراه باشید تا هفت ناحیه از صورت که نیاز به برجسته سازی دارند را به شما معرفی کنیم:

ممکن است روی صورت شما برخی از نواحی مثلا گونه ها برجسته باشد و نیازی نباشد که شما اصلا گونه هایتان را برجسته کنید بنابراین حتما باید اول از همه تشخیص دهید که کدام نواحی از صورت شما نیاز به برجسته سازی دارد سپس وارد عمل شوید و نباید اشتباه عمل کنید وقسمت هایی را که اصلا نیازی به برجسته سازی ندارند برجسته کنید.

۷ ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!

۷ ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!
۷ ناحیه از صورت برای آرایش که نیاز به برجسته شدن دارند!

برجسته سازی روی صورت از پیشانی شروع می شود و تا چانه ادامه دارد، شما می توانید به ترتیب از پیشانی شروع کنید و تا چانه پیش روید البته باید تشخیص دهید که کدام قسمت ها از صورت شما نیاز به برجسته سازی دارد.

۱ . برجسته سازی بینی: که از قسمت پل بینی شروع می شود و تا نوک بینی ادامه دارد این مدل برجسته سازی باعث می شود بینی باریک تر نمایان شود و تاثیر زیادی روی زیباتر شدن بینی و صورت شما دارد و جذابیت چهره را تکمیل می کند.

۲ . برجسته سازی لب ها: تاثیر بزرگی روی جذاب تر شدن چهره دارد و چهرهٔ شما را زیباتر تر و جذاب تر نمایان می کند.

۳ . برجسته سازی زیر قوس ابروها: که باعث می شود چشمان شما درشت تر و بیدار تر جلوه کند و شکل ابروی شما بسیار زیباتر و کامل تر نمایان شود.

۴ . برجسته کردن بالای قوس ابروها: که به اندازهٔ برجسته کردن زیر قوس ابروها اهمیت دارد وتاثیر بزرگی روی زیبایی چشمان شما دارد و باعث کشیده تر جلوه کردن چشم ها و ابروها می شود.

۵ . برجسته کردن استخوان های گونه ها: که برجسته کردن استخوان های گونه تاثیر خیلی زیادی روی زیبایی صورت شما دارد و باعث می شود شما کلی تغییر کنید ویک ساختار مشخص تر و دقیق تر از چهره ایجاد می کند و مهم تر ازهمه این که باعث می شود شما خیلی جوان تر به نظر برسید.

۶ .  برجسته کردن مرکز پیشانی: که باعث می شود پیشانی شما کشیده تر نمایان شود و چهرهٔ شما جذاب تر شود. و این کار خیلی مناسب افرادی است که پیشانی های کوتاه دارند زیرا باعث می شود پیشانی کشیده تر و برجسته تر به نظر برسد.

۷ . برجسته کردن چانه: ممکن است خیلی از شما فکر کنید که چانه اصلا نیازی به برجسته سازی ندارد و تاثیری روی زیبایی صورت شما هم ندارد اما اشتباه نکنید برجسته سازی چانه باعث می شود شکل صورت شما ظریف تر و مشخص تر شود و گویی تکمیل کنندهٔ مراحل برجسته سازی صورت است.

شاد و سلامت همراه با ایده های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.