نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر را بدانید!

نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه مورد علاقه مردان را بدانید!

نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر را بدانید! ممکنه زمانی که حرف از نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر میاد وسط همتون یاد دامن های کوتاه و لباس های سوراخ سوراخ توری یا این که لباس هایی که فقط مناسب خواب هستند بیفتین. اما اشتباه فکر میکنید. باید بگم که اینطوری نیست اصلا . لباس زنانه تحریک کننده برای همسر، فقط شامل لباس خواب و لباس های کوتاه و تنگ نمیشه شما حتما باید قوانین انتخاب و مدل لباس های تحریک کننده رو بدونین.

برای اینکه از یکنواختی زندگی جنسی خارج شوید، پس وقتش رسیده که کمی تنوع وارد این رابطه کنید. برای جلوگیری از یکنواختی، لباس زنانه باید کمی خلاق باشید. در انتخاب لباس زنانه مناسب برای همسرتان دقت کنید تا هم خودتان روحیه شاد تری داشته باشید و هم اینکه همسرتان از پوشش شما لذت ببرد.

بنابراین با آرایشیک همراه باشین تا شما رو با قوانین انتخاب این لباس زنانه مناسب برای همسر و آشنا کنیم :

نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر را بدانید!

نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر را بدانید!
نحوه پوشش مناسب ترین لباس زنانه برای همسر را بدانید!

– اول این که باید بدونین همسر شما از کدوم مدل و چ رنگ هایی از لباس ها خوشش میاد و وقتی کدوم لباستون رو می پوشین براش جذابیت دارین و بیشتر به سمت شما جذب میشه .

– دوم این که خودتون از نوع لباستون احساس رضایت کنید و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید و همچنین سعی کنین بیشتر به لباستون عطر بزنین که شدیدا باعث تحریک همسرتون میشه مطمئن باشین که میتونین دلربایی کنین.

– سوم این که از لباس های رنگ قرمز زیاد استفاده کنین چون رنگ قرمز معروف به رنگ تحریک کننده است و باعث میشه شدیدا بتونین دلربایی کنین .

– چهارم این که کلا لباستون پوشیده نباشه و کلا هم باز نباشه مثلا اگه آستین بلنده همراهش دامن کوتاه بپوشین .

– پنجم این که همراه لباستون حتما از جواهرات و لوازم تزئینی استفاده کنین که خیلی باعث دلربایی میشه .

– ششم این که حتما لباستون رو که پوشیدین ی آرایش ملایم و لایت داشته باشین تنها آرایش لایته که تحریک کننده است و آرایش های پررنگ حتی باعث میشن که جذابیتتون خیلی کم بشه .

– هفتم این که همیشه سعی کنید لباس هایی که دقیقا اندازه ی خودتونه بپوشین چون لباس های کوچک تر یا بزرگ تر از سایزتون علاوه بر شلخته و نا مرتب کردن شما باعث میشه جذابیت شما خیلی کم بشه .

– هشتم این که حتما زمان انتخاب لباس مناسبتون و زمان پوشیدن آن اعتماد به نفس خودتون رو بالا ببرین و احساس رضایت کنید که همین کار باعث جذابیت بیشتر شما میشه .

زندگی شاد و آرام همراه با ایده های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.