راه های خلاقانه گفتن دوستت دارم به شریک زندگی !

راه های خلاقانه گفتن دوستت دارم به شریک زندگی !

ممکنه شما هر زمانی که دلتون واقعا برای همسرتون تنگ میشه پیام بنویسید که دلتنگت هستم یا دوستت دارم ، یا این که خیلی دلم میخواد ببینمت و پیام نوشتن و فرستادن حتما که کار جذاب و قشنگیه اما زیادی تکراری شده یعنی جمله های تکراری تو پیام ها ، هم زیاد شده و هم از جذابیت افتاده ، بنابراین با آرایشیک همراه باشین تا روش هایی خلاقانه تو پیام دادن به همسرتون زمانی که دلتنگش هستین یا اینکه می خواهید بگویید دوستت دارم رو ارائه بدیم :

راه های خلاقانه گفتن دوستت دارم به شریک زندگی !

راه های خلاقانه گفتن دوستت دارم به شریک زندگی !
راه های خلاقانه گفتن دوستت دارم به شریک زندگی !

تصاویر: میتونین صرفا بجای متن و جمله نوشتن و مستقیما دلتنگ شدن گفتن ، از عکس و استیکرهای مرتبط به این موضوع استفاده کنین و براش ارسال کنین ، عکس هایی که مرتبط به موضوع دلتنگیه یا حتی عکس هایی که با هم دارین و شما رو به یاد همدیگه میندازه .

گیف : میتونین از گیف های طراحی شده استفاده کنین یا این که خودتون براش گیف طراحی کنین و بجای نوشته براش گیف بفرستین .

متن ها ی فیلم ها یا نقل قول ها : همچنین میتونین از متن های قشنگ تو فیلم ها یا نقل قول ها براش بفرستین که این کار واقعا کار خلاقانه ایه و کلی خوشحالش میکنه و این که واقعا بعضی از نقل قول ها منحصر به فرده و ماندگاره .

شعر، آهنگ یا موزیک های مرتبط : شعرها یا موزیک های مرتبط برای همسرتون بفرستین زمانی که میخواهین بفهمه که واقعا دلتنگش هستین .

متن عبارات شاعرانه : این متن ها نقل قول های کلاسیک و به یاد ماندنی هستن از شاعران بزرگ پس میتونن بهترین گزینه ها تو انتخاب متن باشن .

عکس هایی که بازتاب متن هستن : ی عکس از زمانی که باهم بودین رو بفرستین که این عکس خودش بازتابی از متنیه که قراره براش بفرستین .

پیام صوتی : پیام صوتی بفرستین و توی پیام با لحن دلنشین به همسرتون بگین که واقعا دلتون براش تنگ شده .

بجای اسم همسرتون اسم جایگزین کنین : شما تو این روش خلاقانه بجای دوستت دارم میتونین، اسم همسرتون کلمات قشنگ جایگزین کنین و با همون کلمات متن جدیدی بسازین یا این که اگه از شخصیتی یا چیزی یا کسی خوشش میاد اسم اون طرف رو روش بزارین و با اون اسم براش متن های خلاقانه بسازین .با آرایشیک همراه باشین

تجربه یک عشق جاودانه همراه با توصیه های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.