ایده های شگفت انگیز برقراری ارتباط بین زوج هایی که از هم دورند

ایده های شگفت انگیز برقراری ارتباط بین زوج هایی که از هم دورند

ایده های شگفت انگیز برقراری ارتباط بین زوج ها.  خیلی از زوج ها بنا به دلایل مختلف مثل موقعیت شغلی ممکنه از هم دور باشن و به دور از هم زندگی کنند. مثلا فاصله شون به اندازه ی شهر یا کم تر و یا حتی بیشتر باشه . ولی تو همین فاصله هم باید سعی خودشون رو بکنند تا ارتباطشون رو قوی تر کنن و به بهترین شکل با هم ارتباط داشته باشن. یکی از اصلی ترین شرایط پابرجا ماندن یک رابطه آن است که بتوان زمان کافی و اوقاتی خوش را در کنار هم سپری کرد. اما این امکان برای بسیاری از زوج ها مهیا نیست و نمی توانند فرصت کافی برای دیدار و در کنار هم بودن داشته باشند. پس با آرایشیک همراه باشید تا ایده های شگفت انگیزی رو برای برقراری ارتباط و همچنین قوی تر کردن رابطه بین زوج هایی که از هم دور هستند رو ارائه دهیم:

ایده های شگفت انگیز برای برقراری ارتباط بین زوج هایی که از هم دورند

ایده های شگفت انگیز برقراری ارتباط بین زوج هایی که از هم دورند
ایده های شگفت انگیز برقراری ارتباط بین زوج هایی که از هم دورند

۱ . زمانی که اتفاق ناگواری تو زندگیتون افتاده یا این که خبر نگران کننده ای بهتون رسیده که حتما میخواهین به همسرتون بگین یا موضوعی شما رو عصبانی کرده یا تنهایی و بار زندگی بهتون فشار آورده سریع و تو همون لحظه به همسرتون زنگ نزنین حتما نهایت تلاش خودتون رو بکنین تا چند ساعتی از زنگ زدن ممانعت کنید و آروم بشین بعد به همسرتون زنگ بزنین اینجوری خیلی با ملایمت و در کمال آرامش و خونسردی پیامتون رو به همسرتون منتقل میکنین شما با این کار همسرتون رو از خودتون راضی نگه میدارین و علاقه ی اونو به خودتون چندین برابر میکنین .یادتون باشه تو عصبانیت و پریشان حالی به همسرتون زنگ زدن مثل این میمونه که شما با ی اسلحه دارید به همسرتون شلیک میکنین ، پس سعی کنین سلاح گرم رو تو زندگی از خودتون دور کنین .

۲ . اگه میخواهین با تماس تلفنی یا پیام موضوعات و مسائل خیلی جدی زندگیتون رو با همسرتون در میون بزارین بهتره که از این کار خودداری کنید چون تو تماس های تلفنی و حرف هایی که از راه دور با همسرتون می زنید ممکنه خیلی اوقات سوء تفاهم و دلخوری بین شما پیش بیاد و همین باعث کم رنگ شدن علاقه شما به هم میشه. پس سعی کنید موضوعات خیلی جدی رو برای زمانی بزارین مطرح کنین که همدیگه رو حضوری میبینین .

۳ . سعی کنید موقعی که همسرتون با حالت عصبانیت باهاتون حرف میزنه شما هم در لحظه عصبانی نشید و مثل خودش جواب ندین چون ممکنه شما شرایط و حال و وضع همسرتون و دلیل قانع کننده ی عصبانیتش رو ندونید پس شما آروم باشین و اونو آروم کنید این بهترین پاسخ به همسرتونه .

۴ . کارهای خلاقانه انجام بدین مثلا ی نامه ی کوچیک براش بنویسید و بفرستین یا اگه امکانش هست ی هدیه از طریق پست براش بفرستین و بهش یاد آوری کنید که دوستش دارین و به یادش هستین.

۵ . ی زمان مخصوصی رو برای ارتباط تو فضای مجازی با همسرتون انتخاب کنید و این کار رو به کمک هم دیگه انجام بدین ، درسته شما تو فضای واقعی از هم دور هستین و میخواهین تو فضای مجازی به هم نزدیک باشین اما ممکنه همسر شما نتونه هر ساعتی از روز یا شب پاسخگوی شما تو فضای مجازی باشه و همین باعث دلخوری شما بشه بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق حتما باید ی زمان مخصوصی رو انتخاب کنید که همسرتون جواب گوی شما باشه .

۶ . از زمان تنهایی خودتون لذت ببرین و همش نگران نبودن و دوری همسرتون نباشین ، به کارهای عقب افتاده تون برسین و به ظاهر خودتون حسابی توجه کنید ، این کارها باعث میشه در نظر همسرتون جذاب تر باشین .

۷ . ی کارهایی رو با هسرتون مشترک انجام بدین مثلا بهش زنگ بزنین و ی فیلم انتخاب کنید که وقتی شما میبینید همسرتون هم ببینه یا ی کتابی که شما میخونید همسرتون هم از راه دور بخونه یا غذایی که شما برای شام آخر هفته میخورین همسرتون هم همون غذا رو بخوره ، این کار شما باعث ایجاد علاقه ی بیشتری بین شما میشه .

۸ . یک زمان محدود برای تماس تلفنی با همسرتون انتخاب کنید ، هر روز چند بار به همسرتون زنگ نزنید این کار همسرتون رو خسته میکنه و وقتی زنگ میزنین طولانی صحبت نکنید این کار شما باعث اذیت همسرتون میشه . یک زمان مشخص با ی مکالمه ی محدود بهترین کاره .

۹ . کارهایی برای افزایش صمیمیت بین خودتون با همسرتون انجام بدین. مثلا ویدیویی از چیزها یا کارهایی که همسرتون دوست داره و شما انجام میدین براش بفرستین و خبرهای امیدوارکننده و خوشحال کننده به همسرتون بدین.

۱۰ . سعی کنید حسادت رو کاملا از خوتون دور کنید و به همسرتون اعتماد کامل داشته باشین. چون ممکنه با حسادت های بی دلیل شما به شرایط همسرتون کم کم اعتمادتون هم نسبت به همسرتون از بین بره و این واقعا برای زندگیتون خطرناکه. بنابراین همیشه سعی کنید خطر رو از زندگیتون دور کنید.

سپاس از همراهی شما خوبان با آرایشیک ! مانا باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.