7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!

7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!

 7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند! زیبایی و جذابیت برای همه ی انسان ها بویژه برای خانم ها خیلی حائض اهمیت می باشد و معمولا خانم ها به دنبال روش هایی برای افزایش زیبایی و جذابیت خود هستند . اگر میخواهید سریع ترین روش آرایش که شما را جداب تر می کند را بدانید با آرایشیک همراه باشید.

هفت مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!

7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!
7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!

روش اول : شما باید اینو بدونید که درشت کردن چشم ها یکی از روش های خیلی مهم و تاثیر گذار تو جذابیت و جذاب تر شدن شماست ، اکثر خانم ها فکر می کنند تنها راه جذابیت صورت داشتن پوستی صاف و درخشانه ولی باید بدونید که چشم ها نیز تاثیر بزرگی روی جذابیت صورت دارند و برای این کار حتما روی پلک بالایی خود از وسط چشم به سمت بیرون و انتهای چشم یک خط باریک به کمک مداد یا خط چشم بکشید وزیر پلک پایینی خود را کمی با سایه ی تیره سایه بزنید این کار باعث درشت شدن چشم ها و جذابیت بیشتر صورت شما می شود.

روش دوم : پوستتان را پاک کنید تا جذاب تر شوید منظور از پاک کردن پوست شستن پوست و پاک کردن با دستمال نیست. منظور ما پاک کردن پوست از آکنه و جوش است. آکنه و جوش زیبایی و جذابیت پوست را از بین می برند. بنابراین اگر پوست شما دارای آکنه و جوش یا لک می باشد حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید و پوستتان را درمان کنید تا به جذابیت پوستتان آسیبی نرسد.

روش سوم : موهایتان را تمیز و خوشبو نگه دارید. شما باید به نظافت و تمیزی موهایتان خیلی اهمیت بدهید، چون موهای شما نقش بسزایی را در جذابیت و زیبایی شما ایفا می کنند موهای چرب و شکننده هیچ جذابیتی ندارند.از شامپوهای خوشبو و خوش عطر برای شستشوی روزانه ی موهایتان استفاده کنید تا علاوه بر تمیزی موهایی خوشبو داشته باشید.

روش چهارم : داشتن مژه های بلند باعث جذابیت چهره می شود. حتی اگر هیچ آرایشی روی صورت شما نباشد اما مژه های بلند داشته باشید جذابیت خود را تکمیل کرده اید، بنابراین مژه های خود را به کمک تقویت کننده ها تقویت کنید و به کمک ریمل های ویتامینه ریمل بزنید و بلند و پرپشتشان کنید.

روش پنجم : لب هایتان را رژ لب قرمز بزنید، رژ لب قرمز بخصوص قرمز گیلاسی رنگی است که لب ها و چهره ی شما را بسیار جذاب می کند . بعد از قرمز رنگ صورتی در رده ی جذاب کننده ها قرار دارد.

روش ششم : موهای شلوغ ، حجیم و پر پشت چهره را همیشه جذاب تر از موهای کم حجم و نازک و ساده می کند، تا جایی که می توانید مدل موهایتان را شلوغ و پر حجم انتخاب و درست کنید تا چهره ی جذاب تری داشته باشید اگر موهای کم حجمی دارید می توانید از مدل های فر استفاده کنید.

روش هفتم : ابروهای قرینه نیز یکی از موارد تاثیر گذار به روی زیبایی و جذابیت شماست، بنابراین به ابروهای خود اهمیت بدهید و زمان کوتاه کردن موهای ابرو و برداشتن ابروهایتان وسواس بخرج دهید تا ابروهایی قرینه داشته باشید و اگر ابروهایتان خیلی کم پشت و تو خالی شده اولا از تقویت کننده ها استفاده کنید و ثانیا با سایه ی ابرو داخل ابروهایتان را پر کنید.

زیبا و جذاب همراه با آرایشیک ! شاد و مانا باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.