راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما

راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما

راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما. برای داشتن یه استایل شیک و جذاب مردانه باید به انتخاب مدل پیراهن مردانه دقت زیادی شود . مردان علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن دارند و کلا پیراهن مردانه یکی از مهمترین لباس های آقایان به شمار می رود و بخشی از شیک بودن کت و شلوار هم به مدل پیراهنی است که انتخاب شده است. مهمترین اصل در انتخاب پیراهن مردانه ، اندازه درست آن بروی بدن است. یعنی نه خیلی فیت بدن باشد نه بزرگتر از استایل خودتان. نکات مهم دیگری در هنگام خرید پیراهن مردانه وجود دارد که مردان برای داشتن استایل شیک و مردانه باید آن را رعایت کنند . با آرایشیک همراه باشید با راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست و استایل شما.

راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما
راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما

همان طور که اشاره کردیم پیراهن های مردانه جزو جدایی ناپذیر از کمد لباس های مردانه است.اگر همیشه انتخاب پیراهن برای شما سخت است و یا چند روز پس از خرید آن پشیمان می شوید پس در انتخاب پیراهن دچار سردرگمی شده اید.ما در این مطلب قصد داریم نکاتی را برای شما بیان کنیم که با استفاده ازآن ها بتوانید مناسب ترین پیراهن مردانه را انتخاب کنید.

– اندازه آستین پیراهن مردانه باید تا مچ شما باشد. هنگامی که بر روی پیراهن مردانه خود پلیور می پوشید، آستین ها باید به اندازه نیم سانت از آن خارج شود نه بیشتر. چون زیبایی لباس را از بین میبرد.

– موقع خرید پیراهن مردانه به اندازه سرشانه دقت داشته باشید که سرشانه پیراهن دقیقا اندازه سر شانه های شما باشد نه بزرگتر و نه کوچکتر .

– نکته مهم دیگری که باید هنگام انتخاب پیراهن مردانه به آن توجه داشته باشید این است که میان گردن و یقه پیراهن شما فقط باید به اندازه یک انگشت فاصله باشد اگر در این فاصله دو انگشت شما جا می شود بدان معنا است که پیراهن برای شما بزرگ است.

– یقه پیراهن نشان دهنده سبک و استایل شماست. سعی کنید پیراهن هایی را انتخاب کنید که اندازه یقه و عرض آن ها متوسط باشد زیرا چنین لباس هایی متناسب با هر استایلی است.

– برای شیک بودن و استایل جذاب به رنگ پیراهن هم توجه داشته باشید. رنگ پوست شما در انتخاب رنگ پیراهن شما تاثیر زیادی دارد. هر رنگی را برای خود انتخاب نکنید. به ساعد خود نگاه کنید تا بتوانید تشخیص دهید شما رنگ پوست روشن، زیتونی و متوسط و یا تیره دارید.

اگر پوست روشن دارید: رنگ‌هایی که با پوست شما تضاد و کنتراست ایجاد می‌کنند برایتان مناسب‌ترند. برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست سراغ سایه‌های تیره در رنگ‌های طوسی، قهوه‌ای، زرشکی، سبز، سرمه‌ای و آبی پررنگ بروید. پوست‌های سبزه معمولا رنگی گرم دارند.

اگر سبزه باشید: برای تابستان یا سرتا پا از پیراهن تا شلوار سفید بپوشید یا رنگ‌های روشن طبیعی را با هم ترکیب کنید.بیشتر رنگ‌ها برای پوست شما می‌تواند مناسب باشد. اما اگر انتخاب مطمئن‌تری می‌خواهید به شما توصیه می‌کنیم که به جای تناژ معمولی از یک رنگ یا تناژهای تیره را انتخاب کنید یا تناژهای روشن‌تر.

لباس‌های مناسب رنگ پوست تیره : هر رنگی دلتان می‌خواهد بپوشید. تنها این نکته را در نظر بگیرید که اگر رنگ‌های روشن و خیره‌کننده مثل سبزآبی یا آبی فیروزه‌ای می‌پوشید در بخش دیگر لباس‌ها با یک رنگ تیره تعادل به وجود آورید .همچنین برخلاف اکثر مردان که یک دست کت و شلوار مشکی یا سرمه‌ای دارند و این دو رنگ را به نوعی در استایل رسمی جای می‌دهند، بهتر است شما استفاده از آن‌ها را به حداقل برسانید.

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک ! شاد و سلامت باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.