بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز

بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز

 بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز . موز یک میوهٔ پرخاصیت، که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. این میوه علاوه بر طعم خوبی که دارد تاثیر فوق العاده ای روی پوست دارد و تاثیر آن به روی انواع پوست ها ثابت شده است و باعث نرم و لطیف شدن پوست می شود اما یکی از معجزات موز به روی پوست سفت و صاف کردن پوست است یعنی چیزی شبیه به بوتاکس، بنابراین شما می توانید با استفاده از این معجزهٔ موز به راحتی پوست خود را جوان سازی کنید و خواهید دید که اصلا نیازی به صرف هزینه های سنگین برای بوتاکس یا رفتن زیر تیغ جراحی برای جوان سازی پوست نیست. با آرایشیک همراه باشید تا دستورالعمل ساخت و مصرف ماسک خانگی بوتاکس موز را به شما ارائه دهیم:

بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز

بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز
بوتاکس طبیعی خانگی؛ معجزه ای از موز

برای تهیهٔ ماسک موز که یک ماسک جوان کنندهٔ پوست می باشد و معروف به ماسک بوتاکس است شما نیاز به عسل، ماست و موز دارید. این ماسک یک ماسک کاملا طبیعی است که مواد تشکیل دهندهٔ آن کاملا طبیعی و مفید هستند.

دو قاشق چای خوری عسل
نصف پیمانه ماست
نصف پیمانه موز

عسل که مرطوب کننده و تقویت کنندهٔ پوست می باشد و دارای خواص مفید زیادی است، ماست به دلیل دارا بودن اسید لاکتیک پوست را خنثی می کند و باعث صاف شدن پوست می شود. موز نیز سرشار از آنتی اکسیدان است و زمانی که این مواد با هم ترکیب می شوند تاثیر فوق العاده ای روی پوست می گذارند.

این مواد را کاملا مخلوط می کنید تا یکدست و نرم شوند. سپس مواد را به روی صورت تمیز و فاقد آرایش و آلودگی بمالید و کمی ماساژ دهید و سپس اجازه دهید این ماسک به مدت 20 دقیقه روی پوست شما بماند و پس از این مدت زمان پوستتان را با آب سرد بشویید.

شما باید هفته ای سه مرتبه این کار را تکرار کنید اگر سن شما بالاتر از 30 سال است که بهتر است هفته ای سه مرتبه از این ماسک استفاده کنید اما اگردر سن بین 25 تا 30 سال هستید که هفته ای یک مرتبه کافی است.

شما با استفاده از این ماسک نتایج معجزه آسایی را خواهید دید و البته لازم به ذکر است که این ماسک علاوه بر بوتاکس کردن پوست باعث شادابی پوست و همچنین از بین رفتن آکنه های پوستی نیز می شود. موز علاوه بر این که روی زیبایی پوست شما تاثیر گذار است خواص ضد قارچی و ضد باکتری هم دارد یعنی باعث ضدعفونی کردن پوست نیز می شود.

موز یک مرطوب کنندهٔ طبیعی است و باعث رطوبت رسانی کامل به پوست می شود و همچنین این ماسک موز علاوه براین همه خواصی که دارد اگر همین ماسک را به روی ترک های پاشنهٔ پا بمالید حتما تاثیر شگفت انگیزش را مشاهده خواهید کرد. ماسک موز یا ماسک بوتاکس موز یک پیشنهاد عالی و همیشگی از طرف دکتر آز، پزشک معروف پوست، مو و زیبایی برای بیمارها و مراجعه کننده گانش می باشد و بسیارتاثیرگذار است.

زیبا و جذاب همراه با ایده های آرایشیک !

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.