3 موقعیت که کوتاهی مو برایتان لازم است

3 موقعیت که کوتاهی مو برایتان لازم است

برای بسیاری از خانم ها داشتن موهای بلند اهمیت دارد و اینکه بخواهند به دلیلی موهای خود را کوتاه کنند اتفاق جالبی نیست اما خانم ها باید بدانند که گاهی شرایطی پیش می آید که برای  برگرداندن سلامت و خصوصیات طبیعی موها نیاز است موهای خود را کوتاه کنند.

3 موقعیت که کوتاهی مو برایتان لازم است
3 موقعیت که کوتاهی مو برایتان لازم است

 در این مقاله ی سایت آرایشیک سه  موقعیت شرح داده می شود که در آن نیاز است  موهای خود را کوتاه کنید.

1-    دو یا چند شاخه شدن انتهای موها : هیچ درمان جادویی برای دو شاخه شدن موها وجود ندارد. تنها راه درمان این مشکل آن است که هر چه سریعتر موهای خود را در محلی بالاتر از محل دوشاخه شدن مو ، کوتاه کنید .اگر این کار را به تعویق بیندازید ، شکاف مو های شما عمیق تر خواهد شد .

2-    موهای آسیب دیده : اگر موهایتان آسیب دیده است ، مثلا زمانی که با اتوی داغ موهای خود را صاف می کنید یا زمانی که از رنگ مو های خانگی مکررا استفاده می کنید ، میبینید که مو هایتان به دلیل خشک شدگی شدید و عدم رطوبت رسانی منظم ، رنگ و طراوت طبیعی خود را از دست داده و به خوبی شانه نمی شود و اگر خوب به موها یتان نگاه کنید گره هایی در آن می بینید که همگی از خشکی و شکنندگی موهای آسیب دیده ناشی می شود . در این موااقع بایستی  موهای خود را کوتا کنید تا موهای تازه و سالم جانشین موهای آسیب دیده ی قبلی شما شود .

3-    تغییر شکل مو ها : اگر از آن دسته افراد هستید که موهایتان را با حالت خاصی آرایش می کنید  چین و شکن های موهایتان را به موی لخت و صاف ترجیح میدهید باید بدانید که با بلند شدن موها ، به دلیل وزن موها ، موها شکل خود را از دست داده و حالت صاف به خود می گیرند . در این مواقع بایستی مجددا موهای خود را کوتاه کنید تا حالت و فرم اصلی موهایتان باز گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.