چگونه خود را ۱۰سال جوان تر کنیم؟

چگونه خود را ۱۰سال جوان تر کنیم؟

یکی از بزرگ ترین دغدغه های فکری خانم هایی که به زیبایی اهمیت می دهند، جوان تر شدن یا جوان تر به نظر رسیدن آن ها می باشد ، بیشتر خانم ها سعی می کنند پوست خود را شاداب و جوان نگه دارند، یا اگر هم چهره ی مسن به خود گرفته اند حداقل به دنبال راه کارهایی برای تغییر چهره ی خود می باشند .

چگونه خود را ۱۰سال جوان تر کنیم؟

جوان
چگونه خود را ۱۰سال جوان تر کنیم؟

در این مقاله از سایت آرایشیک راه کارهایی را به شما ارائه می دهیم که شما را به سرعت تغییر داده و حداقل ۱۰ سال جوان تر به نظر خواهید رسید:
۱ . همیشه قسمت بالای استخوان های گونه ی خود را کمی روشن کنید که البته مالیدن مقداری کرم خامه ای رنگ بسیار مناسب است با این کار شما کم سن و سال تر و جوان تر خواهید شد.

۲ . کشیدن خط چشم قهوه ای بسیار شما را جوان تر می کند پس خط چشم قهوه ای را جایگزین خط چشم سیاه کنید .

۳ . قسمت بالای ابروهایتان را قوس دهید زیرا این کار باعث جوان تر شدنتان می شود حتی اگر مدل ابروهایتان قوس ندارد به کمک مداد یا رنگ ابرو ، ابروهایتان را قوس دار کنید.

۴ . همیشه از کرم پودرهای ترکیبی استفاده کنید مثلا برای تهیه ی رنگ متوسط یک کرم تیره را با یک کرم روشن مخلوط کنید و استفاده کنید این کرم های ترکیبی قدرت پوشانندگی بالاتری دارند.

۵ . حتما از لوازم آرایش مات استفاده کنید زیرا لوازم آرایش براق بیشتر باعث دیده شدن چین و چروک ها می شود.

۶ . حتما در انتخاب رنگ های لوازم آرایش خود دقت کنید و باید بدانید که رنگ های گرم تر باعث جوان تر دیده شدنتان می شود بنابراین بهترین گزینه برای شما انتخاب رنگ هایی است که تن گرم دارند.

۷ . ریمل را فراموش نکنید ، ریمل زدن باعث زیباتر و جوان تر شدن چشم ها می شود زیرا رنگ مژه ها را براق و درخشنده می کند

۸ . سعی کنید موهایتان را نیز به کمک ماسک موهای براق کننده ، براق کنید زیرا موهای براق و درخشان شما را بسیار جوان تر جلوه می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.