با این روش ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند لذت ببرید!

بسیاری از خانم ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند عاجزند و همیشه در حال گله و شکایت هستند، که کفش های پاشنه بلند آن ها را اذیت می کند و این در حالی است که گاهی اوقات واقعا پوشیدن کفش های پاشنه بلند نیاز است. مثلا در مهمانی ها ، جشن ها و مراسم های عروسی یا حتی گاهی اوقات در مراسم های رسمی .

با  این روش ها از پوشیدن کفش پاشنه بلند لذت ببرید!

کفش پاشنه بلند

در این مقله از سایت آرایشیک مطالبی را به شما ارائه می دهیم که با بکار گرفتن آن ها از پوشیدن کفش های پاشنه بلند لذت خواهید برد.

* اسپری های ضد تعریق پوست را از داروخانه ها یا فروشگاه های لوازم آرایشی خریداری کنید و قبل از پوشیدن کفش های پاشنه بلند استفاده کنید و چند پاف روی انگشت های سوم و چهارم پاهای خود اسپری کنید ، خواهید دید که با این کار کفش های پاشنه بلند را راحت تر تحمل می کنید. زیرا این اسپری ها از عرق کردن و مرطوب شدن پاها که باعث اذیت شدن پا هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند می شود جلوگیری می کنند البته باید توجه کنید که حتی ریز ترین رطوبت باعث لغزش پا می شود و ممکن است حتی باعث زمین خوردن شود.

کفش پاشنه بلند

* ابتدا تا انتهای پاشنه ی کفش خود را کمی کاغذ سنباده بکشید. زیرا خش یا برآمدگی پاشنه را می گیرد و دیگر نگران زمین خوردن نیستید.

کفش پاشنه بلند

* چای کیسه ای استفاده شده را دور نریزید ، آن ها را به مدت ۲۴ ساعت درون کفش هایتان قرار دهید، زیرا باعث خوش بو شدن پاها و کفش هایتان می شود.

کفش پاشنه بلند

* مقداری یخ درون کیسه فریزر بریزید و دور پاهایتان قرار دهید و روی آن جوراب پشمی بپوشید و چند دقیقه تحمل کنید این کار باعث از بین بردن ورم پا ها می شود و راحت تر می توانید کفش ها را تحمل کنید.

کفش پاشنه بلند

*قرار دادن مقداری پارچه ی مرطوب در قسمت جلوی کفش ها ۲۴ ساعت قبل از پوشیدن کفش ها بسیار کفش ها را نرم و انعطاف پذیر می کند.

کفش پاشنه بلند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.