ورزش در آب روشی برای کاهش وزن

ورزش در آب، روشی برای کاهش وزن

بسیاری از خانم ها با مشکل اضافه وزن مواجه هستند ،و مدام به فکر رژیم های غذایی سخت هستند . ولی بهترین روش برای کاهش وزن ورزش است .

ورزش در آب یکی از روش هایی است که بسیار برای کاهش وزن مناسب است ،زیرا در این ورزش ،تمامی عضلات بدن حرکت می کنند و انرژی مصرف می کنند و هم چنین این ورزش سبب شادی و نشاط نیز می گردد و احساسی تازه به انسان می دهد .

ورزش در آب، روشی برای کاهش وزن

ورزش در آب روشی برای کاهش وزن
ورزش در آب روشی برای کاهش وزن

آرایشیک در این مقاله روشهای کاهش وزن با ورزش در آب را برای شما بیان می کند:

1-اسکی در آب : اسکی روی آب سبب ایجاد توازن میان اعضای بدن می شود ،و در بخش عمده ای در این ورزش ،بدن به حالت نیمه چمباتمه قرار دارد . و این یک تمرین عالی برای اعضای اصلی بدن مانند ران ها و بازوها به شمار می اید و سبب می شود که ران و بازوی شما استایلی درست و صحیح به خود بگیرد و توان آن ها بالاتر رود . و هم چنین در سوزاندن کالری نیز بسیار مناسب است و باعث از دست دادن کالری زیادی می شود .

2-شنا در آب : شنا یک ورزش فشرده و بسیار عالی برای کاهش وزن می باشد . زیرا شما مدام باید در حال دست و پا زدن باشید و در عین حال دست ها ،شانه ها و پاها در حال حرکت هستند. این ورزش یک تمرین کامل بدنی و هم چنین قلبی و عروقی نیز می باشد زیرا تنفس و نفس گیری در این ورزش مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مهم است .

3-رقص در آب : رقص نیز از لحاظ فنی یک ورزش محسوب می شود ، و هم چنین در بعضی موارد مقدار کالری سوزانده شده در رقص بسیار بیشتر از ورزش های دیگر است . رقص درآب باعث می شود که اعضای بدن شما مدام در حال مقابله با آب باشند و فشار زیادی را تحمل کنند . و این امر سبب می شود که عضلات شما کار زیادی انجام دهند و در مقابل آب مقاومت نشان دهند ،پس سبب کاهش وزن و قوی شدن عضلات می گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.