نکاتی مهم که به سرعت شما را جذاب می کند

نکاتی مهم که به سرعت شما را جذاب تر می کند!

بسیاری از افراد بویژه جوانان همیشه در تکاپوی جذاب و خوش تیپ بودن هستند ، اگر به دنبال راه هایی هستید که به سرعت جذاب و خوش تیپ شوید باید نکاتی را یاد بگیرید و حتما این نکات مهم را رعایت کنید.

نکاتی مهم که به سرعت شما را جذاب می کند
نکاتی مهم که به سرعت شما را جذاب می کند

در این مقاله از سایت آرایشیک نکاتی مهم را به شما ارائه می دهیم که به سرعت جذابیت را برایتان به ارمغان می آورد:

1. اگر رنگ مانیکور ناخن هایتان را با رنگ لباسهایتان هماهنگ نکنید و متضاد رنگ لباسهایتان انتخاب کنید مطمئنا جذاب تر خواهید شد.

2. اگر صورت شما دارای آکنه و جوش می باشد جذابیت شما را از بین خواهد برد،  بنابراین باید به کمک یک ماسک زرد رنگ یا سایه های زرد رنگ ابتدا روی جوش های خود از این رنگ زرد بمالید سپس کرم پودر بزنید تا جوش هایتان کاملا محو شود و جذابیت خود را حفظ کنید.

3. برای مهمانی ها و مراسم های شبانه از آرایش چشم دودی استفاده کنید و بالا و پایین پلک هایتان را سایه ی دودی بزنید و مژه هایتان را با ریمل مشکی برس بکشید این آرایش چشم جذابتان می کند.

4. برای رژ گونه زدن برس رژ گونه ی  خود را به حالت کروی در جهت خط موی پیشانی  از روی گونه ها به سمت انتهای چشم ها بکشید ، این مدل رژ گونه زدن به شما کمک می کند تا جذاب تر باشید.

5. استفاده از سایه های براق کننده روی رژگونه و برق لب ها روی رژ لب و همچنین استفاده از براق کننده های پودری روی پیشانی صورت شما را بسیار جذاب می کند.

6. موهایتان را با یکی از جدیدترین کوتاهی های سال هم مدل کنید تا جذابیت صورتتان تکمیل شود.

7. مقداری روشن کننده ی مایع را روی پوست خود اسپری کنید تا بدنی جذاب داشته باشید.

8. مقداری از عطر خود را به کف دست خود بزنید تا زمانی که با دیگران دست می دهید آن ها از بوی خوش، دست هایتان لذت ببرند و خوش تیپی شما آشکار شود.

9. پاشنه های پاهایتان را در حمام با سنگ پا بشویید و از کرم های مخصوص ترک پاشنه ی پا استفاده کنید زیرا صاف بودن کف پاها تاثیر زیادی در جذابیت شما دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.