نکاتی طلایی را برای زیباتر شدن شما

نکاتی طلایی برای زیباتر شدن شما

زیبایی گزینه ای حذف نشدنی در زندگی انسان ها می باشد و همه ی انسان ها در هر سنی که باشند همواره به دنبال این گزینه و راه هایی برای پیشرفت در این زمینه هستند.

نکاتی طلایی برای زیباتر شدن شما

نکاتی طلایی را برای زیباتر شدن شما
نکاتی طلایی برای زیباتر شدن شما

با آرایشیک همراه باشید تا نکاتی طلایی را برای زیباتر شدن به شما آموزش دهیم :

همیشه پوست خود را مرطوب نگه دارید و حداقل هفته ای  سه بار از محصولات پاکسازی پوست استفاده کنید.

نور خورشید برای پوست بسیار مضر است  و پوست را به سرعت پیر می کند بنابراین حتما از ضد افتاب ها استفاده نمایید.

از آلوئه ورا ، عسل ، روغن بادام و گلیسیرین  استفاده نمایید ، این محصولات خشکی پوست را برطرف و چربی پوست را تنظیم می کنند.

لب ها قسمت برجسته ی چهره ی ما می باشند که تاثیر زیادی به روی زیبایی  ما دارند بنابراین نباید تیره و سیاه رنگ باشند بلکه همواره باید ان ها را صورتی و صاف نگه داریم بنابراین می توانید روزها اب لیمو ، گلیسیرین و شیر جوشیده شده را به روی لب های خود بمالید و نتیجه را ببینید.

مصرف کالری اضافی در بدن باعث به هم ریختگی ظاهر و کسل شدن چهره می شود بنابراین باید کالری مصرفی خود را حساب کنید تا به میزان لازم کالری مصرف کرده باشید.

برای جلوگیری از کبود شدن و سیاه شدن دور چشم باید به اندازه ی کافی بخوابید و آب زیاد بنوشید و هر روز لایه ای از خیار را به مدت 15 دقیقه اطراف چشم های خود قرار دهید.

هر روز صبح 2 لیوان آب ناشتا میل کنید ، این کار باعث جلوگیری از پیری  و افزایش وزن می شود و همچنین بسیاری از سموم بدن را نیز دفع می کند.

برای داشتن موهای سالم و زیبا هرروز کف سر خود را با روغن نارگیل ، زیتون یا بادام ماساژ دهید این کار به کاهش سر درد نیز کمک می کند.

برای سفت شدن و براق شدن ناخن هایتان ابتدا ناخن هایتان را با آب و صابون بشویید سپس آن ها را در مخلوطی از آب لیمو و گلیسیرین فرو برید بهتر است این کار را هر روز تکرار کنید.

اندکی زمان صرف  انجام نکات بالا تغییر بزرگی را در چهره ی شما ایجاد خواهد کرد.

1 نظر
  1. somayeh می گوید

    tankyou

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.