راه کارهایی ساده برای مبارزه با نازک شدن موها

موها ، بخش مهمی از بدن ما می باشند که در زیبایی صورت نیز نقش ویژه ای را ایفا می کنند بنابراین باید به مراقبت و رسیدگی آن ها اهمیت داده و به غیر از زیبایی موها باید به فکر سلامتی موها نیز باشیم .

راه کارهایی ساده برای مبارزه با نازک شدن موها

نازک

در این مقاله از سایت آرایشیک راه کارهای بسیار ساده ای برای مقابله با نازک شدن موها به شما ارئه می دهیم :

آب پیاز و عسل : دو عدد پیاز متوسط را رنده کنید و آب آن را از صافی عبور داده و با مقداری عسل مخلوط کنید و هفته ای دو بار به مدت دو ماه این مخلوط را ازریشه تا ساقه ی موهایتان بمالید .

نازک اجتناب از استفاده ی لوازم گرمایشی به روی موها : خشک کردن یا حالت دادن موها به کمک لوازم گرمایشی از قبیل سشوار یا اتو باعث نازک شدن ، ریزش و شکنندگی موها می شود بنابراین بهتر است از استفاده ی این لوازم اجتناب کنید .

نازک روغن نارگیل و آب آهک : مخلوطی از روغن نارگیل و آب آهک را تهیه کنید و هفته ای ۳ بار به مدت ۱۰ دقیقه کف سر و موهایتان را با آن ماساژ دهید این کار باعث گردش خون بهتر و در نتیجه جلوگیری از ریزش و شکنندگی و نازک شدن موها می شود.

نازک

عادت غذایی خود را تغییر دهید : برای جلوگیری از ریزش و نازک شدن موها حتما باید خوردن تنقلات را کنار بگذارید و مواد غذایی غنی از پروتئین بخورید از جمله : شیر ، پنیر ، سویا ، گوشت ، میوه ها و سبزیجات.

نازک

2 نظرات
 1. isa می گوید

  سلام سایت عالی دارید استفاده از مطالب شما با ذکر منبع مورد ندارد
  با تشکر

  1. مریم کشاورزی می گوید

   سلام . ممنون از لطف شما

   با ذکر منبع و لینک دادن به سایت مانعی ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.