میکرودرم ابریژن برای چه مشکلات پوستی مفید است؟

میکرودرم ابریژن برای چه مشکلات پوستی مفید است؟

اولین و سریع ترین اثر قابل مشاهده، رفع خستگی در پوست و ایجاد شادابی و طراوت است . طی عمل میکرودرم ابریژن، لایه های مرده و آسیب دیده سطح پوست برداشته می شوند. لذا پوست تازه و سالم به سطح می رسد. ضمنا این لایه جدید امکان جذب لوسیون ها، کرم ها و داروهای پوستی را 4 تا 6 برابر افزایش داده و اثرات آنها را بیشتر می نماید .

 میکرودرم ابریژن برای چه مشکلات پوستی مفید است؟
میکرودرم ابریژن برای چه مشکلات پوستی مفید است؟

 میکرودرم ابریژن با تحریک خون ‌رسانی و نوسازی سلول‌های پوستی، سبب تحریک تولید و نوسازی کلاژن پوست می گردد و در نتیجه طی دوره درمان کامل، روند پیری در پوست متوقف شده ، چین و چروک ها رفع شده و یا بسیار کاهش می یابند و پوست روشن تر، شاداب تر و با قوامی بیشتر نصیب شما خواهد شد .

لازم به ذکر است که اثربخشی میکرودرم ابریژن در مواردی مانند جای جوش ها حداکثر تا پنجاه درصد می باشد .باز شدن منافذ پوست يکي از مشکلات عمده در خانم‌ها و آقايان است. يکي از راه‌هاي درمان اين مشکل استفاده از ميکرودرم ابريژن است. پس از چند جلسه درمان، به‌علت بافت‌سازي و محکم‌تر شدن پوست منافذ پوستي نيز کوچک‌تر مي‌شود .

روش كار چگونه است؟

در ابتدا پوست  را تمیز و از آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضايعه آن که از سوي پزشک تعيين مي‌شود، سايش در جهات گوناگون و روي قسمت‌هاي متعدد انجام مي‌شود. زمان لازم حدود 20 تا30   دقيقه است.

پس از خاتمه درمان، صورت پاک و سپس شسته مي‌شود و کرم به محل ماليده مي‌شود . به جز مصرفضدآفتاب، مراقبت خاصي پس از درمان لازم  نيست و اين روش براي افرادي که کار مي‌کنند، مناسب است. تعداد درمان بر حسب تمايل بيمار قابل تغيير است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.