با این روش ها مو هایتان را پرپشت نشان دهید؟

با این روش ها مو هایتان را پرپشت نشان دهید!

مو ، یکی از مهم ترین گزینه ها در زیبایی صورت می باشد و مدل مو و حجم دار بودن موها تاثیر بزرگی روی زیبایی مو و صورت دارد بنابراین حتما باید به حجم و مدل موهایتان دقت کنید.

با این روش ها مو هایتان را پرپشت نشان دهید!

مو
با این روش ها مو هایتان را پرپشت نشان دهید؟

در این مقاله از سایت آرایشیک مواردی را به شما متذکر می شویم که با رعایت آن ها می توانید موهایتان را از کم پشتی و نازک بودن در آورید.

* اگر جزو افرادی هستید که موهای نازکی دارید هرگز در حمام از نرم کننده استفاده نکنید و حتی ماسک مو یا دیگر محصولات مو که حاوی نرم کننده می باشند را کنار بگذارید زیرا نرم کننده باعث نازک تر شدن و کم حجم تر شدن مو می شود.

* مدل موهای لایه لایه یا همان مدل های خرد را انتخاب نکنید زیرا این مدل موها موها را کم پشت و کم حجم می کند.

* همیشه از شامپوهای حجم دهنده استفاده کنید تا موهایتان را پر پشت ترو پر حجم تر نشان دهد.

* از محصولات مو از قبیل سرم یا واکس یا ژل مو استفاده نکنید زیرا این محصولات باعث سنگین تر شدن موها می شود و موها را به سمت پایین کشیده و نازک تر جلوه می دهد.

* موهایتان را در جهت خلاف رشد موها سشوار بکشید زیرا که باعث حجیم شدن موها می شود البته می توانید در همان جهت خلاف رشد موها موهایتان را پوش دهید زیرا این کار نیز باعث حجیم شدن موها می شود.

* از اتوی مواستفاده نکنید،  زیرا باعث لخت و صاف شدن موها می شود و در نتیجه موها را بسیار نازک تر نشان می دهد.

* استفاده از بیگودی های مو نیز گزینه ی خوبی می باشد، زیرا بیگودی های مو نیز باعث حجیم شدن موها می شود و موها را از حالت کم پشت و نازک بودن خارج می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.