مناسب ترین رنگ های سایه ی چشم کدامند؟

مناسب ترین رنگ های سایه چشم کدامند؟

بسیاری از خانم ها در انتخاب رنگ سایه ی چشم مشکل دارند و نمی دانند که مناسب ترین رنگ سایه ی چشم با توجه به رنگ چشمان آن ها کدام است .

در این مقاله از سایت آرایشیک راه کارهایی را برای انتخاب مناسب ترین رنگ سایه چشم به شما ارائه می دهیم :

رنگ های سایه
مناسب ترین رنگ های سایه ی چشم کدامند؟

لازم بذکر می باشد که رنگ سایه ی انتخابی شما باید چند درجه از رنگ چشمانتان روشن تر باشد.

نکته ای که در زدن سایه باید به آن توجه داشت این است که هرگز نباید از سایه ای استفاده کنید که در همان تن ورنگ چشمانتان باشد مثلا برای چشمهای قهوه ای سایه ی قهوه ای استفاده نکنید البته لازم بذکر است ک برای چشمان قهوه ای می توانید از اکثر رنگهای سایه استفاده کنید و برای چشمانی با رنگ آبی می توانید از رنگ یاس بنفش و بنفش بادمجانی استفاده کنید.برای چشمانی با رنگ سبز از سایه ای با رنگ صورتی مایل به قرمز و قهوه ای استفاده کنید البته نکته ای که در مورد چشمان سبز باید به عرضتان برسانیم این است که سایه های طلایی مات یا براق چشمان سبز را بسیار زیبا و شگفت انگیز می کند.

همچنین نباید از رنگ هایی مثل قرمز استفاده کنید که حالت چشم های شما را خسته یا پیر نشان دهد.

شما می توانید بیش از یک رنگ سایه استفاده کنید در صورتی که به طورهماهنگ سایه ها را به کار ببرید برای مثال شما می توانید از سایه های براق در شب و از سایه های که متمایل به رنگ سبز می باشند در روز استفاده کنید.

زمانی که می خواهید ازیک رنگ سایه ای استفاده کنید باید دقت داشته باشید که از یک قلم مو برای سایه زدن استفاده کنید و برا ی استفاده کردن از رنگی دیگر قلم مو را تمیز کنید، سپس استفاده کنید تا ارایشتان کثیف نشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.