معرفی ادکلن مردانه فارنهایت دیور

ادکلن فارنهایت دیور (Dior Fahrenheit)، یک ادکلن مردانه خنک و تلخ است. تولید کننده این ادکلن، کمپانی دیور است. فارنهایت دیور ، مناسب فصل تابستان و بهار بوده و از نوع ادوتویلت می باشد . ترکیب فارنهایت دیور احساس فوق العاده ای به شما می دهد.

احساس ترکیبی از آب و آتش را به شما القاء می کند. دو عنصر متضاد که در یک ادکلن جمع شده است.

معرفی ادکلن مردانه فارنهایت دیور

در ابتدا حس گرمای آتش را به شما می دهد و پس از گذشت زمان گرمای آن تبدیل به خنکی و سرمای آب می شود. و خنکی آب را احساس می کنید. نقطه تمایز این ادکلن با نسخه های قبلی فارنهایت، ماندگاری و پخش بوی آن است. فارنهایت دیور، دارای رایحه بسیار شیک و فوق العاده خاص است. این ادکلن مردانه، دارای بوی خنک و تلخ می باشد. گروه بویایی آن، رایحه جنگلی و چوب های معطر است.

طراوت و خنکی این ادکلن برگرفته از اسانس قوی گل بنفشه است که در رایحه میانی خود دارد.

فارنهایت دیور ، در سال ۲۰۱۱ توسط Francois Demachy تولید و عرضه شد.

فارنهایت دارای سابقه طولانی و خوبی در عطر و ادکلن است. زمانی که بیشتر عطرهای مردانه، رایحه سنگین و غلیظ داشتند، فارنهایت خلاقیت و روح جدیدی در عطرهای مردانه ایجاد کرد و اثر ماندگاری برجای گذاشت. به طوریکه مقام پرفروش ترین برند دنیا در عطر و ادکلن را بدست آورد.

گروه عطر و ادکلن های فارنهایت، دارای رایحه کلاسیک و در عین حال مدرن بوده، همچنین بسیار متشخص، شیک و جذاب است.

دیور مجموعه ای از مدلهای مختلف فارنهایت را با اسامی و رایحه های متفاوتی به بازار عرضه کرده است. با نامهای Aqua Fahrenheit و  Fahrenheit Absolute و  Fahrenheit 32  که هرکس بنا به شامه خود رایحه ای را در این عطر استشمام می کند. تست رایحه و نتیجه گیری را به شما محول می کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.