شگفت انگیزترین راز های زیبایی برای شما در روز های پایانی سال

شگفت انگیزترین راز های زیبایی برای شما در روز های پایانی سال

با نزدیک شدن به روز های پایانی سال, همه ما به سال آینده فکر می کنیم. بیشتر ما تقریبا اهداف مشترکی داریم: چطور می توانم پول بیشتری بدست آورم؟ باید بیشتر به باشگاه بروم. برای رسیدن به شادی بیشتر در زندگی چه کاری انجام دهم؟ همانطور که در حال فکر کردن هستیم ,جواب هایی را هم برای سوال هایمان در ذهن داریم.

شگفت انگیزترین راز های زیبایی برای شما در روز های پایانی سال
شگفت انگیزترین راز های زیبایی برای شما در روز های پایانی سال

در این پست از سایت آرایشیک  چند راز زیبایی را به شما یاد می دهیم که شاید تا به حال نشنیده باشید. چهار راز شگفت انگیز در این روزهای پایانی سال و شاید برای همیشه.

روغن نارگیل به جای دهانشویه

چی گفتی؟بله درسته… روغن نارگیل…    بعد از انجام تحقیقات زیادی سرانجام  نشان داده شده است که روغن نارگیل در سلامت دهان نقش عمده ای ایفا می کند. به علت وجود اسید لوریک ,روغن نارگیل, از رشد باکتری ها و قارچ های دهانی جلوگیری می کند. شاید تا به حال از دهان شویه های مختلفی استفاده کرده باشید,اما من به شما اطمینان می دهم که طعم این دهانشویه طبیعی از همه آنها بهتر است. نقش معجزه گر روغن نارگیل را شاید بر روی پوست و مو تا به حال شنیده باشید و حالا از تاثیر شگفت انگیز آن را بر دهان آگاه شدید.

ماسک صورت آسپرین

اگر به دنبال یافتن راهی برای  داشتن پوستی  صاف  و رهایی از اثرات جوش هستید,از ماسک آسپرین استفاده کنید. تنها موادی که برای این ماسک نیاز دارید پنج تا هفت عدد قرص آسپرین و مقداری آب مقطر و یک قاشق عسل است.آسپرین ها را درون یک فنجان بگذارید و مقداری آب مقطر(در حدی که خمیری شود) به آن اضافه کنید. اگر خمیرغلیظ بود مقداری آب و اگر بیش از حد لازم روان بود یک حبه قرص آسپرین اضافه کنید. سعی کنید مقدار آن بیشتر از هشت قرص نشود.و بعد عسل را به آن اضافه کنید. به مدت هفت تا پانزده دقیقه روی صورت و یا هر قسمتی که مستعد جوش زدن هستند استعمال کنید.

دو بار در هفته از این ماسک استفاده کنید. آسپرین حاوی اسید سالیسیلیک است که در بیشتر محصولاتی که برای مراقبت از پوست در بازار هستند یافت می شود. یک لایه بردار فوق العاده محسوب می شود.خاصیت ضد باکتریایی عسل از خشکی پوست جلوگیری کرده و به پوست رطوبت رسانی می کند. اما اگر پوست شما بیش از حد معمول خشک است,سعی کنید یک نوع روغن مانند روغن زیتون و یا روغن جوجوبا جایگزین عسل کنید. این ماسک , یک ماسک بی نظیر برای رشد موها,نیز می باشد.

پودر بچه یک ضد عرق نرم و ملایم

از پودر بچه برای تمام بدن می توانید استفاده کنید.این پودر باعث جلوگیری از تعریق زیاد میشود و جلوه ای صاف وصیقلی به بدن می دهد و خشکی پوست را از بین می برد.

پوست موز  سفید کننده دندانها

اگر شما نمی خواهید از محصولات  گرانقیمت ,برای سفید  کردن دندانها استفاده کنید ,پس زحمت رفتن به یک مغازه میوه فروشی را به خودتان بدهید وچند عدد موز بخرید و پوست آنها را جدا کنید و به مدت 45-120 دقیقه (هرچه بیشتر,بهتر) به سطح دندانها بکشید. منیزیوم موجود در پوست موز,زردی دندانها را از بین می برد وبعد باخیال راحت می توانید موز هایتان را بخورید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.