سالاد زیبایی ، هدیه ای از طبیعت

سالاد زیبایی ، هدیه ای از طبیعت

هنگامی که صحبت از زیبایی می شود خیلی از ما به یاد لوازم آرایشی خود می افتیم ، غافل از اینکه خالق زیبایی ها برای زیبایی ما نیز هدیه هایی تدارک دیده است.

سالاد زیبایی ، هدیه ای از طبیعت

زیبایی
سالاد زیبایی ، هدیه ای از طبیعت

با  آرایشیک همراه شوید تا در این مقاله با این هدیه های خداوندی آشنایتان کنیم .

شما می توانید با مصرف هویج خام طراوت را به پوست خود باز گردانید و سعی کنید هویج خام را مرتب و روزانه مصرف کنید تا نتیجه ی بهتری ببینید.

همچنین می توانید با استفاده از جوانه گندم تازه که پرورش دادن آن در منزل بسیار راحت است به طوری که نصف فنجان گندم را خیس کنید و چند ساعت بعد آب آن را دور بریزید و سپس درون یک ظرف کم عمق بریزید و روی ان پارچه ی مرطوب بگذارید و جوانه هایی که ظرف سه روز می رویند را بخورید. البته می توانید درون سالاد نیز بریزید و از آن استفاده کنید قابل ذکر می باشد که جوانه ی گندم هیچ عطر و طعم خاصی ندارد ولی می توانید به آن مقداری چاشنی اضافه کرده و میل کنید این کار باعث نرمی ، لطافت ، شادابی و جوان شدن پوست شما می شود.

سالاد زیبایی :

اکنون می خواهیم طرز تهیه ی یک سالاد را به شما آموزش دهیم که علاوه بر این که شما را لاغر می کند و باعث کاهش اشتهایتان می شود باعث می شود که پوست بسیار شاداب و زیبایی داشته باشید و تجربه ی داشتن یک پوست جوان را برایتان به ارمغان می آورد، برای تهیه ی این سالاد ۳ قاشق بلغور جو دو سر را همراه با ۳ قاشق شیر و مقداری آب مخلوط کنید و چند ساعتی درون یخچال قرار دهید تا کاملا جوی شما خیس بخورد و سپس از یخچال خارج کنید و ۱ قاشق خامه ی ترش را به آن اضافه کنید و از هر میوه ای که در یخچال خود دارید خرد کرده و به سالاد خود اضافه کنید. این سالاد را هر روز میل کنید و قبل از شروع مصرف این سالاد خودتان را وزن کنید و پس از یک ماه از مصرف این سالاد دوباره خودتان را وزن کنید و نتیجه را ببینید.

با آرزوی موفقیت شما

آرایشیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.