handyman repairing a washing machine; Shutterstock ID 178690403

حل مشکل قفل شدن در ماشین لباسشویی

اگر برق برود، دسته‌ی در ماشین لباسشویی بشکند، یا در آن قفل شود، پیش از آن که لباس‌ها بوی نم بگیرند باید درب ماشین لباسشویی را باز کنید. قبل از هر کاری، ماشین لباسشویی را از برق بکشید و چند حوله و دستمال برای جمع کردن آب آماده کنید. برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی از خدمات پلاک استفاده کنید.

  • لوله‌ی تخلیه‌ی آب ماشین لباسشویی را داخل سطلی پایین‌تر از سطح ماشین لباسشویی قرار دهید تا آب داخل ماشین، به داخل سطل تخلیه شود. بعضی اوقات با این کار آب تخلیه نمی‌شود زیرا مسیر تخلیه مسدود است یا ماشین لباسشویی در مراحل شست و شو خاموش شده است.
  • اگر ماشین لباسشویی شما دارای فیلتر تخلیه آب است، آن را باز کنید تا آب تخلیه شود.
  • دکمه یا پیچ ماشین لباسشویی را روی حالت خاموش قرار دهید. چند دقیقه صبر کنید و ببینید آیا قفل باز می‌شود یا نه.
  • اگر همچنان درب ماشین باز نشد، با کف دست ضربه محکمی بر روی قفل بزنید. سپس بررسی کنید درب باز می‌شود یا خبر.
  • یک طناب نایلونی را دور تا دور درب ماشین لباسشویی بچرخانید و سپس گره بزنید. طناب را در خلاف جهت قفل بکشید تا درب باز شود.
  • همچنین می‌توانید، بالای ماشین لباسشویی را باز کنید. سپس محل قفل ماشین لباسشویی را پیدا کنید و با دست آن را باز کنید.

در صورتی که موفق به باز کردن درب لباسشویی نشدید می‌توانید از خدمات شرکت پلاک استفاده کنید تا متخصصان فنی، مشکل را رفع کنند.

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی از خدمات پلاک استفاده کنم؟

پلاک یک اپلیکیشن جامع ارائه دهنده خدمات است که بیش از صد سرویس مختلف خدماتی ارائه می‌کند. سفارشات زیاد کاربران در این اپلیکیشن و سایت، نشان دهنده رضایت کاربر از سرویس‌های دریافتی و پشتیبانی پلاک است. اپلیکیشن پلاک به دلیل داشتن ظاهری ساده، مورد پسند کاربران قرار گرفته و کار با آن بسیار ساده است و برای ثبت سفارش در آن نیاز به آموزش نیست. یکی دیگر از مزیت‌های اپلیکیشن پلاک این است که شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش، نظر سایر کاربران و امتیازی که به هر متخصص داده‌اند را مشاهده کرده و بر این اساس یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و کار را به پلاک بسپرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.