ترفندهای آرایشی برای جوان تر شدن

ترفندهای آرایشی برای جوان تر شدن

بسیاری از خانم ها به دلیل اشتباهات آرایشی و نداشتن اطلاعات کافی در مورد ترفندهای آرایشی ، با آرایش کردن ، نه تنها زیباتر نمی شوند بلکه باعث مسن تر به نظر رسیدن نیز می شوند.

ترفندهای آرایشی برای جوان تر شدن
ترفندهای آرایشی برای جوان تر شدن

در این مقاله از سایت آرایشیک نکاتی آرایشی برای جوان تر و زیباتر شدن را به شما ارائه می دهیم:

آرایش ملایم : اگر شما ملایم آرایش کنید هم جوان تر به نظر می رسید و هم زیباتر ، برای داشتن یک آرایش ملایم  استفاده از کمی کرم پودر و ریمل و فرمژه کافی است و لوازم دیگری تیاز نیست.

رژ گونه : همیشه گونه هایتان را با رژ گونه برجسته کنید و اگر چهره ی رنگ پریده ای دارد از رژ گونه ی برنز نیز استفاده کنید.

از بین بردن نقص ها : نقص های پوستی از جمله کک و مک ، لک ، خال و جای جوش را به کمک کرم های پوشاننده بپوشانید و سپس به روی آن ها کمی مرطوب کننده بمالید ، بی عیب و نقص بودن پوست باعث جوان تر دیده شدن شما می شود.

برق لب : حتما به روی رژ لب خود برق لب بزنید زیرا برق لب باعث برجسته و حجیم تر دیده شدن لب ها می شود که این امر شما را جوان تر جلوه می دهد و سعی کنید از رژ لب های قرمز و قهوه ای استفاده نکنید زیرا این دو رنگ باعث مسن تر دیده شدن خانم ها می شوند.

پهن کردن ابروها : اگر ابروهایتان کم پشت و باریک است به کمک مداد ابرو یا سایه ی ابرو آن ها را کمی پهن تر و پرتر کنید زیرا این کار باعث  جوان تر به نظر رسیدن شما می شود.

1 نظر
  1. […] خانم هایی که به زیبایی اهمیت می دهند، جوان تر شدن یا جوان تر به نظر رسیدن آن ها می باشد ، بیشتر خانم ها سعی می کنند […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.