تاثیر عطر و عصاره درمانی بر روی مشکلات پوستی

تاثیر عطر و عصاره درمانی بر روی مشکلات پوستی

در شیوه ی عطر درمانی درمان گران از عطر ، اسانس و عصاره ی گیاهان دارویی که به صورت طبیعی و بدون تماس با کودهای شیمیایی پرورش یافته اند برای درمان بیماریهای مختلف مانند بیماریهای پوست و مو استفاده می کنند.

تاثیر عطر و عصاره درمانی بر روی مشکلات پوستی
تاثیر عطر و عصاره درمانی بر روی مشکلات پوستی

در این مقاله از سایت  آرایشیک مطالبی را در زمینه ی تاثیر عطر بر روی مشکلات پوست به شما ارائه می دهیم :

درمان آکنه های پوستی : درمان آکنه با عصاره یا روغن گیاهی یکی از رایج ترین شیوه های درمانی عطر درمانی است در این شیوه درمان گران با کمک عصاره ی طبیعی برگ درخت لیمو ، عصاره ی اسطو خودوس و عصاره ی میوه ی ترنج برای درما ن جوش و آکنه اقدام می کنند ، این درمان گران با کمک این 3 عصاره ترکیبی را تهیه می کنند که برای درمان جوش های دوران بلوغ بسیار مفید است.

درمان و پیشگیری ریزش موی سر : عصاره ی رز ماری امروزه یکی از شناخته شده ترین داروهای گیاهی است که بسیاری از خانم ها از آن برای درمان ریزش موی سر و ابرو استفاده می کنند. درمان گران عطر درمانی معتقد هستند که اسانس این گیاه تاثیر زیادی بر رشد مو داشته و به استحکام ریشه ی موها کمک می کند، این درمان گران استففاده از این اسانس را برای افرادی که تار موی نازک دارند توصیه می کنند زیرا ماساژ این عصاره روی پوست و ساقه ی مو موجب افزایش قطر مو شده و آن را مستحکم می کند.

درمان چربی پوست : یکی از بهترین داروهای شیوه ی عطر درمانی برای پوست های چرب بویژه در فصل تابستان استفاده از ترکیب 3 روغن اسطوخودوس ، ریحان و بابونه  با عصاره ی میوه ی لیموترش است ف ماساز این ترکیب روی پوست کمک بسیاری در درمان چربی پوست و رسیدن آن به حد نرمال می کند، برای استفاده از این ترکیب بهتر است ان را با کمک پنبه به روی صورت بمالید و با آرامی با سر انگشت پوست خود را ماساژ دهید

3 نظرات
 1. فروشگاه عطر و ادکلن آنلاین می گوید

  خیلی عالی بود مرسی

 2. ثبت شرکت می گوید

  مطلب خیلی خوبی بود ، ممنون

  1. مریم کشاورزی می گوید

   خوشحالم که استفاده کردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.