اشتباهاتی در آرایش که شما را مسن تر نشان می دهد!

اشتباهاتی در آرایش که شما را مسن تر نشان می دهد!

یکی از مهم ترین عواملی که باعث جوان و زیبا نشان دادن شما می شود، آرایش است آرایش درست و اصولی باعث ایجاد تغیرات بزرگی مثل جوان نشان دادن شما می شود. از طرفی انجام دادن عادت های غلط و اشتباهاتی در آرایش نه تنها موجب جوان به نظر رسیدن شما نمی شود بلکه موجب مسن تر شدن شما می شود .

اشتباهاتی در آرایش که شما را مسن تر نشان می دهد!

آرایش
اشتباهاتی در آرایش که شما را مسن تر نشان می دهد!

در این مقاله از سایت آرایشیک ما به شما اشتباهاتی را که باعث مسن تر دیده شدن شما می شود معرفی می کنیم .

* قبل از میکاپ برطرف کردن چین و چروک های پوست به ویژه ناحیه ی اطراف چشم و دور لب واجب است لازم به ذکر است ماساژ دورانی پوست به صورت مداوم در جلوگیری و از بین بردن چین های صورت نقش موثری دارد .

* استفاده ی بیش از حد از کرم پودر یا کرم های چرب به ویژه ناحیه ی اطراف چشم از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* بی توجهی به چشم و ابرو نیز از اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. پر نبودن مژه و ابرو موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* درست نزدن سایه نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن ما می شود.همچنین سعی کنید از زدن سایه نزدیک ابرو خود داری کنید .

* همچنین نزدن خط لب یا استفاده از خط لب تیره نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .

* استفاده از رژ لب و خط لب های روشن موجب جوان به نظر رسیدن شما می شود .

* کشیدن خط چشم های خیلی کشیده و بلند علاوه بر این که شما را زشت می کند باعث پیر نشان دادن چهره ی شما نیز می شود پس سعی کنید تا می توانید در کشیدن خط چشم دقت کنید و خط چشم های گربه ای را زیاد کشیده نکنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.